Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) не зміг взяти реванш у «Карпат-2»

09:43 08.04.2024

На жаль, у 22 турі вінницька «Нива» не спромоглася взяти реванш у «Карпат»-2 (Львів) за неприємну домашню поразку на старті чемпіонату України із рахунком 1:4. Поєдинок завершився 7 квітня із «сухим» результатом.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Обидві команди навесні встигли зіграти по одному матчу – й унічию. «Нива» в Стрию розійшлася миром зі «Скалою» 1911 (0:0), тоді як «Карпати-2» зіграли 1:1 в Одесі (з «Реал Фармою»). У випадку перемоги «Нива» могла не лише обійти «Карпати-2», а й могла зробити відразу кілька кроків у таблиці. Молоді львів’яни теж прагнули  виграти – в цьому випадку в них були шанси змістити з шостого місця кудрівців, - йдеться у повідомленні.

Господарі активніше розпочали гру, але їм не вдавалося довести свої атаки до логічного завершення. Було багато боротьби, а ось конструктиву не вистачало. Поступово підопічні Юрія Ярошенка почали більше контролювати м’яч, проте роботи у Домчака не було.

На жаль, темп матчу видався досить повільним. На 18-й хвилині стався перший момент у грі, коли Загорулько з меж штрафної пробив вище воріт. Підопічні Гнатіва грали вертикально, але вигравати верхову боротьбу у більшості епізодах їм не вдавалося. Згадати можна хіба що удар Тлумака з кутового, коли м’яч після удару хавбека львів’ян влучив у поперечину. Перший тайм завершився без голів. Очікували на цікавішу гру від команд до перерви.

На початку другого тайму почали високо пресингувати нивівці, але гостроти було замало. На 52 хвилині Олег Ничипоренко збив Тлумака й отримав другу жовту.

Майже відразу після вилучення міг виводити господарів вперед Сидун, але його удар у ближній кут парирував голкіпер «Ниви». До речі, вінничани навіть у меншості не забували про атаку.

Як не дивно, але у більшості підопічні Гнатіва легше не стало. Вінницький колектив продовжив якісно оборонятися. На 77 хвилині «Нива» могла навіть виходити вперед, але удар Петленка парирував Домчак. Принести перемогу «Карпатам-2» міг Шах, але м’яч після його удару влучив у стійку.

Матч так і завершився без голів – для вінничан це другий поспіль безгольовий матч у 2024 році.

«Карпати-2» (Львів) – «Нива» (Вінниця) – 0:0

Дубляни. Стадіон “ЛНУП”.

Арбітр: Іван Мандзюк (Тернопільська область)