Футболісти вінницької «Ниви» поступилися «Тростянцю»

11:38 14.10.2024

У першому колі суперники зіграли внічию 0:0. Зараз ФК «Тростянець» не перемагав шість матчів: чотири нічиї і дві поразки. Безумовно, підопічні Бакалова прагнули, нарешті, перервати цю серію. А ось «Нива» у минулому турі вперше за сім матчів набрала очки. Колектив Юрія Ярошенка у вольовому стилі переграв «Металіст 1925-2».

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Вже у дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок. Кошкін віддав на Сліпухіна, який розвернувся і пробив у дальній кут – 1:0. Перший гол лідера півзахисту тростянчан у поточному чемпіонаті. У голкіпера у цьому епізоді не було шансів. Не встигли футболісти «Ниви» оговтатися, як пропустили ще. Деревинський вибіг сам на сам, і його збив Захарчук. 11-метровий холоднокровно реалізував Тишинінов – 2:0. А для нього це вже третій гол у поточній першості, - йдеться у повідомленні.

Футболісти «Ниви» прагнули якомога швидше забити, але довго не могли реалізувати свої шанси. Найкрутіший момент виник у них на 29-й хвилині, коли після передачі Меженського спершу бив Кобцов, потім пробивали Рогульський і Власенко. Щось блокувалося, а два прекрасних сейви записав на свій актив воротар Дубовий.

На 75 хвилині гості все ж досягнули свого. Якимчук подав на дальню стійку, а Кобцов головою розстріляв ворота – 2:1. Дебютний гол для Данила. Господарі повністю віддали ініціативу суперникам і зосередилися на грі у захисті, проте відігратися колектив із Вінниці не зміг. Таким чином ФК Тростянець вдруге у сезоні перемагає, а «Нива» без Загорулька знову втрачає очки.

Нагадаємо, у Вінниці зустрічалися аутсайдери групи «Б». «Нива» до цього туру програла шість матчів поспіль, а «Металіст 1925-2» – чотири. Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Детальніше
У Вінницькій бібліотеці провели шаховий турнір, пам’яті відомого тренера
Детальніше
Вінничанин, ветеран війни Роман Кашпур здолав на протезі дистанцію Чиказького марафону
Детальніше
У Вінниці відбувся турнір з боксу за участю тих, хто бореться з залежністю
У Вінниці відбувся турнір з боксу за участю тих, хто бореться з наркозалежністю
Детальніше
Вінничанин виграв «бронзу» чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів, молоді та юніорів