Чемпіонат України з дзюдо у Вінниці: понад 350 учасників борються за місце в національній збірній

16:15 13.09.2024

У Вінниці стартував чемпіонат України серед спортсменів віком до 23-х років. Після Олімпійських ігор у Парижі, це перші важливі вітчизняні змагання, взяти участь у яких приїхали близько 350 дзюдоїстів.

Тут спортсмени не просто конкурують за нагороди, а виборюють собі шлях у національну збірну. Чемпіонатів України з дзюдо такого рівня Вінниця не приймала вже близько 20 років. Та завдяки високій організації цієї першості, наше місто у найближчий період може стати господарем ще не одних всеукраїнських змагань.

Після чемпіонату України, у Вінниці відбудеться масштабний всеукраїнський турнір з трьох видів боротьби та єдиноборств, присвячений пам’яті воїнів спецпідрозділу ГУР "Шаманбат".

Нагадаємо, у Вінницькому ліцеї №18 вперше можуть запровадити замість уроків фізкультури заняття із дзюдо. Поки ліцеїсти займатимуться цим видом спорту на факультативі, після основних занять.

У Вінниці для активної молоді влаштували турнір з волейболу
Вінницькі акробати завоювали «бронзу» на Чемпіонаті світу
«Нива» (Вінниця) програла черговий матч Другої ліги - на цей раз поступилася «Чайці»