15 особистих та 50 командних медалей вибороли вінничани на чемпіонаті зі спортивної радіопеленгації

15:11 28.05.2024

З чудовим настроєм повернулася збірна команда Вінницької області з чемпіонату України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації, що проходив у місті Луцьк з 23 по 26 травня.

Протягом змагальних днів, у чотирьох видах програм, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здобули 15 особистих та 50 командних медалей. А у загальнокомандному заліку серед десяти областей команда Вінницької області посіла почесне третє місце.

Вихованці відділення радіоспорту спортивної школи №2 вкотре продемонстрували свою майстерність на місцевості, здобувши багато призових місць.

Заслужений тренер України, старший тренер МДЮСШ №2 Сергій Зеленський зазначив:

Після цього чемпіонату визначилася збірна команда України, яка вже за місяць змагатиметься у чемпіонаті світу серед юнаків до 16 років. Право представляти нашу країну вибороли четверо вихованців Вінницької МДЮСШ №2. Наполегливі тренування і воля до перемоги сприяли досягненню бажаного результату, а тренерському штабу вдалося грамотно спланувати тренувальний процес.

Він також додав: «Попереду ще чимало змагань, до яких команда наполегливо готуватиметься».

Отже, у підсумку змагань чемпіонами України стали:

• Серед дорослих (еліта Ж20) – Аліна Солоненко;

Серед юнаків:

• до 14 років (Ч14) – Олександр Богуславський та Олексій Гнатюк;
  • до 12 років (Ч12) – Володимир Конончук.

Призерами чемпіонату стали:

• Серед юнаків до 12 років (Ч12) – Володимир Конончук, який додав до золота ще й срібло, а Володимир Богуславський (Ч14) ще тричі піднімався на другу сходинку п’єдесталу.
  • У змаганнях юніорів до 19 років (Ч19) – Володимир Ляхович і Богдан Філоненко були третіми.

А у дорослих:

• еліта Ч20 – Олександр Марчук завоював «срібло»;
  • еліта Ж20 – Віра Владімірова виборола «бронзу», Аліна Солоненко – «золото» і «бронзу».
  • Серед дівчат до 14 років (Ж14) – Марія Кіча фінішувала третьою, а з-поміж юніорок до 19 років (Ж19) відзначилась Уляна Пізюк, яка піднялась на другу сходинку п’єдесталу.

Нагадаємо, завершився чемпіонат України зі спортивного орієнтування – старт сезону 2024 року з цього виду спорту. Традиційно Вінницю представляли вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, які привезли комплект нагород та гідно представили наше місто та область на цих змаганнях.

У Вінниці провели Всеукраїнський турнір «Футбол проти наркотиків»