Жалоба і невимовний біль - "на щиті" у Барську громаду повертається Герой

Жалоба і невимовний біль - "на щиті" у Барську громаду повертається Герой

15:59 29.01.2024

Проявивши мужність та стійкість у бою з ворогом, вірний військовій присязі, загинув командир інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини А0853, молодший сержант Навертюк Віктор Миколайович 1991 р.н., уродженець села Ялтушків, що у Барській громаді.

Про це 29 січня інформує Барська міська рада. 

Віктор був справжнім Патріотом, небайдужим до долі своєї країни та майбутнього своїх рідних. Він назавжди залишиться в наших серцях, як відданий Захисник і Чудова людина. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя. Війна забрала частину вашої душі, залишивши по собі нестерпний біль, який ніколи не стихне… Ми всі перед вами в неоплатному боргу, - йдеться у повідомленні.

29 січня полеглий Герой повертається додому "на щиті". 

Зустрічатимемо Героя автоколоною близько 19:30 від заправки "Окко" по вул. Героїв Майдану, майдан Святого Миколая до рідного дому в селі Ялтушків, де рідні та друзі зустрічатимуть Віктора живим коридором. Закликаємо долучитись, належно вшанувати пам'ять Захисника, - інформує Барська міська рада.

30 січня Воїна проводжатимуть в останню путь. Об 11:00 Героя провадитимуть від дому в селі Ялтушків до місцевого храму, де відбудеться заупокійна служба о 12:00. Після того Захисника провадитимуть до місця його останнього спочинку.

Нагадаємо, від мінометного обстрілу на Донеччині загинув стрілець-снайпер з Тульчинської громади - Руслан Ковальов. Про це інформує Тульчинська міська територіальна громада.

Читайте також

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
На два роки засудили колишнього військового з Тульчина, який просив "очистити Україну від нацистів"
Детальніше
Могилів-подільські прикордонники затримали “ухилянта”, який заскочив у вантажний потяг
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше