Молодь взяла участь в «Modern Skills», який організувала молодіжна рада Вінниці

Молодь взяла участь в «Modern Skills», який організувала молодіжна рада Вінниці

16:14 29.01.2024

Днями у молодіжному центрі «Квадрат» відбувся захід, під час якого вінницька молодь мала змогу послухати професіоналів у сфері просування у соціальних мережах та про етапи підготовки якісного контенту. 

Захід відбувся на благодійній основі: під час заходу молодь підтримала збір коштів на підтримку 22 окремої механізованої бригади.

Власне, під час заходу розглянули безліч цікавих тем, пов'язаних з ефективним використанням соціальних мереж. Учасники отримали важливі знання щодо створення та просування особистого бренду на різних платформах. Досвідчені спікери розповіли про стратегії привертання уваги аудиторії, створення привабливого та якісного контенту, а також про техніки таргетованої реклами.

Окрім цінних знань, учасники заходу внесли свій внесок в благодійну справу. Вхідні кошти зі збору будуть використані для покращення умов життя та роботи бійців, – розповіла начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Учасники висловили велику подяку організаторам і спікерам за цікавий захід, а також усім, хто також долучився до благодійної ініціативи.

Разом ми допомагаємо тим, хто стоїть на захисті нашої країни, та одночасно отримуємо цінні знання для свого особистого та професійного зростання, – сказала очільниця Вінницької молодіжної ради Марія Маєвська.

Нагадаємо, вінницьку молодь запрошують стати координаторами Молодіжного банку ініціатив. Така модель залучення молоді до громадянського суспільства працює вже у 36 країнах.

Читайте також

У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
У Вінниці проведуть дводенний «Правовий кемп» для молоді
Детальніше
Дві вінницькі громади потрапили у рейтинг найспроможніших в Україні
Детальніше
Ще понад 1,5 млрд грн акумулювали до бюджету Вінницької громади на допомогу ЗСУ, безпеку й стійкість громади
Детальніше
Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів
Детальніше
У Вінниці реалізують 10 учнівських ініціатив у межах проєкту Ековектор-2024
Детальніше