Загинув на фронті 23-річний мешканець Калинівської громади Олександр Іванов

Загинув на фронті 23-річний мешканець Калинівської громади Олександр Іванов

12:15 23.06.2022

Двадцять першого червня від рук російських окупантів загинув відважний вінничанин, житель Польової Лисіївки Олександр Іванов. Калинівська громада знову у жалобі та печалі.

Про це 23 червня поінформував офіційний сайт Калинівської міськради.

Олександр Іванов народився 25 лютого 1999 року в селі Жабокричка Чечельницького району. Згодом родина переїхала до Польової Лисіївки. Після закінчення 9 класів Мирненської загальноосвітньої школи юнак вступив на навчання в Тульчинську загальноосвітню школу-ліцей І-III ступенів з посиленою військово-фізичною підготовкою, - читаємо у повідомленні.

Після навчання Олександр Іванов пішов служити за контрактом у військо. Був учасником АТО. До останнього свого подиху двадцятитрирічний захисник був вірний військовій присязі та українському народу.

Олександр Іванов був найстаршим сином у багатодітній родині. У Героя залишилися батьки, три сестрички, три брати. 

Поховають захисника у Польовій Лисіївці. Про час і дату похоронів буде додаткове повідомлення, - додають у міськраді.

Нагадаємо, 18 червня під час ворожого обстрілу в районі Золоте Луганської області загинув солдат Олександр Віталійович Панченко з Вінниччини. Захисник загинув у віці 53 років.

Читайте також

Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися чотири автомобілі
Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці: зіткнулися чотири автомобілі
Детальніше
Як військовим Вінниччини повернутися з СЗЧ без покарання ДБР запустило дієвий механізм
Як військовим Вінниччини повернутися з СЗЧ без покарання: ДБР запустило дієвий механізм
Детальніше
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
Детальніше
Біль для громади стало відомо про смерть воїна з Лука-Мелешківської громади
Біль для громади: стало відомо про смерть воїна з Лука-Мелешківської громади
Детальніше
 Біль, що не має терміну давності у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Біль, що не має терміну давності: у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Детальніше
«Хороший» назавжди в строю: Вінниця готується до особливої акції в пам'ять про Героя
У Вінниці вшанують пам’ять загиблого штурмовика Дмитра Києнка
Детальніше