За листопад на Вінниччині рибоохоронний патруль виявив 143 порушення

За листопад на Вінниччині рибоохоронний патруль виявив 143 порушення

12:37 02.12.2021

У період з 1 по 30 листопада інспектори Вінницького рибоохоронного патруля провели 23 рибоохоронних рейдів.

В результаті перевірок викрили 143 порушення природоохоронного законодавства, з яких 11 грубих. Також склали 111 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), п’ять - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), та три протоколи – за ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності). Крім цього, оформили 13 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників наклали 9 656 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 411 400 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили майже 328 кг водних біоресурсів, з яких 291 кг - на ринках. Також конфіскували 29 одиниць заборонених знарядь лову та ще 13 одиниць - за актами безхазяйного майна, — інформує Вінницький рибоохоронний патруль.

Нагадаємо, у р. Рів у Жмеринському районі чоловік виловив 46 рибин карася за допомогою забороненого знаряддя лову - сіток. На порушника склали адміністративний протокол.

Читайте також

Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
Сотні порушень та конфісковані човни поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Сотні порушень та конфісковані човни: поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Детальніше
Операція «Нерест» правоохоронці Вінницької області вилучили 140 кілограмів незаконного вилову
Операція «Нерест»: правоохоронці Вінницької області вилучили 140 кілограмів незаконного вилову
Детальніше
Сітки, 80 кг риби та загроза в'язниці на Південному Бузі викрили браконьєра
Сітки, 80 кг риби та загроза в'язниці: на Південному Бузі викрили браконьєра
Детальніше
Пів мільйона збитків за ранок на Вінниччині рибпатруль затримав зухвалого порушника
Пів мільйона збитків за ранок: на Вінниччині рибпатруль затримав зухвалого порушника
Детальніше
Понад 40 порушень за сезон поліція Вінниччини розпочала полювання на браконьєрів
Понад 40 порушень за сезон: поліція Вінниччини розпочала полювання на браконьєрів
Детальніше