Ямпільський приладобудівний завод нарощує експорт

Ямпільський приладобудівний завод нарощує експорт

11:22 08.06.2021

Минулого місяця перша партія газових лічильників Ямпільського приладобудівного заводу відправилась до Болівії – країни у Південній Америці.

Основна частка продукції – 90% – цього підприємства йде на експорт: в Індію, Мексику, Вірменію, Туркменістан, Узбекистан. Українським споживачем виробництва є лише підприємства “Київгаз” та “Херсонгаз”. Завод, заснований 53 роки тому, випускає побутові й промислові лічильники газу, конвектори, котли.

Тільки цього року на Ямпільському приладобудівному заводі випущено 35 тис. лічильників газу з механічним обліковим пристроєм та 5200 – з електронним обліковим пристроєм. З початку року реалізували понад 50 тис. лічильників на суму майже 32 млн грн.

Ця інформація була озвучення під час вітання колективу підприємства з Днем місцевої промисловості. Перший заступник голови облради Володимир Кістіон у рамках робочої поїздки до Ямпільської громади відвідав підприємство та вручив подяки голови Вінницької обласної Ради начальнику котельні Володимиру Волошину, слюсарю-інструментальнику Леоніду Пронько, тесляру Олексію Сікорському, вантажнику Анатолію Стерніцькому та слюсарці Ірині Черкіс.

Місцева промисловість – це не тільки наповнення регіонального і загальнодержавного бюджету. Це зайнятість і робочі місця біля нашого дому. Це можливість не їздити на заробітки, а працювати біля родини, бачити як ростуть діти і одночасно випускати конкурентоспроможну продукцію на світовий ринок, – зазначив у вітальному слові Володимир Кістіон. – Вірю, що жителі Вінниччини демонструватимуть повагу до місцевого виробника, віддаватимуть перевагу саме вашим виробам. Не маю сумніву, що товари з фірмовою маркою Ямполя займуть гідне місце на світових ринках.

Того ж дня, вітаючи журналістські колективи Ямпільщини – газети “Ямпільські вісті” та Ямпільського телерадіомовного комітету – з Днем журналістики, обговорили не тільки здобутки, але й проблеми регіону.

Газета і телебачення часом є єдиним джерелом інформації для жителів Ямпільської громади. Все через те, що там досі немає інтернет-покриття та поганий мобільний зв'язок, – зазначила головна редакторка  газети “Ямпільські вісті” Олена Скорупа. – Тому вкрай необхідно зберегти й газету, і телебачення для жителів Ямпільської громади.

Володимир Кістіон вручив Олені Сорупі подяку голови Вінницької обласної Ради з нагоди свята. Відзнаки також отримали кореспондент Світлана Наконечна, відповідальний секретар Яна Копачинська, Любов Дмитрик, Людмила Жмудцька, директор Ямпільського телерадіокомітету Олена Гречанюк, оператор Андрій Виговський та заввідділу Людмила Бурячова.

Крім того, перший заступник голови облради відвідав дві сім’ї, які опинились у важких життєвих умовах, – у селах Русава і Довжок Ямпільської громади.

У Русаві Наталя Васильєва зараз очікує рішення органів опіки й піклування на її трьох маленьких онуків-дошколяриків – 6-річного Саші, 4-річну Аліну та 2-річну Катю. Вже 10 місяців 50-річна бабуся з трьома дітьми проживає у будинку, який взяла на виплат. Є потреба у найелементарніших меблях.

Така сама потреба у родин Янішевських - із Довжка, які теж виховують трьох онуків: 7-річних двійняток Каріну та Христину і 8-річного Нікіту. Їхня мама померла. Діти перебували у Жмеринському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації. У травні 2021 року бабуся з дідусем забрали дітей у свій будинок.

Володимир Кістіон привіз у ці дві родини ліжка-трансформери із матрацами, виготовлені ТОВ “Біджейес Компоненти Україна”.

Це лиш невелика допомога родинам, що опинилися у скруті, – сказав Володимир Кістіон. – Але головне, що діти не перебувають в інтернатних закладах, а залишаються під піклуванням і турботою рідних людей у рідній сім‘ї.

Проєкт благодійної допомоги з передачі шести ліжок-трансформерів багатодітним родинам Вінницької області було започатковано в рамках розвитку міжрегіональної співпраці щодо обміну досвідом по інтенсифікації індустріалізації територіальних громад Вінницької й Житомирської області.

Нагадаємо, ток-шоу "На часі" Володимир Кістіон, перший заступник голови Вінницької обласної ради.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше
Депутати з'ясовували чи усунули резонансні порушення в психоневрологічному будинку-інтернаті
Детальніше