Вінницькі спортивні заклади чекає оптимізація

Вінницькі спортивні заклади чекає оптимізація

11:12 08.06.2021

7 червня під головуванням Наталії Замкової відбулося засідання постійної комісії облради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Участь у роботі комісії взяв заступник голови Вінницької облради Ігор Івасюк.

Профільна комісія погодила доопрацьований проєкт рішення Про реорганізацію комунальної організації “Спорткомплекс “Здоров’я” шляхом приєднання до комунального закладу “Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” з метою оптимізації мережі закладів галузі фізкультури та спорту області, раціонального використання бюджетних коштів.

За словами Наталії Замкової, таке рішення сприятиме й ефективному використанню фінансових ресурсів, і розвитку спорту у Вінницькій області.
Члени комісії також підтримали проєкт рішення “Про виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №49 (зі змінами та доповненнями) “Про Програму розвитку фізичної культури й спорту у Вінницькій області на 2016-2021 роки” та проєкт рішення “Про Програму розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки”.

Загалом, на комісії розглянуто чотири питання порядку денного та різне.

Голова постійної комісії Наталія Замкова зазначила, що депутати вчасно отримали та вивчили всі питання, завдяки цьому засідання пройшло конструктивно та результативно.
 
Нагадаємо, зміни до бюджету обговорили на засіданні бюджетної комісії Вінницької облради.

Читайте також

Як проходять тренування художніх гімнасток в одній зі спортивних шкіл Вінниці
Детальніше
Інклюзивні веселі старти вперше провели у Вінниці
Детальніше
У Вінниці визначили переможців та призерів чемпіонату області з міні-футболу серед студентів
Детальніше
У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
У Вінниці на благодійному заході збиратимуть гроші для "Червоної Калини"
Детальніше