Ямпільській громаді передали новий триповерховий будинок

Ямпільській громаді передали новий триповерховий будинок

11:55 26.04.2021
167

12-квартирний житловий будинок у Ямполі за адресою вул.Савіна, 72А на сесії Вінницької облради безоплатно передали до комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади.  

Таке рішення 23 квітня підтримали 64 депутати. Досі будинок перебував в управлінні обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву. Кошти на будівництво триповерхового житлового будинку виділялись із Ямпільського районного бюджету. Йдеться про 6 млн грн. Також приватні інвестори надали 1,5 млн грн. Замовником виступав обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву.

Будинок почали зводити у 2013 році на виконання регіональної програми будівництва доступного житла у Вінницькій області, – коментує рішення перший заступник голови облради Володимир Кістіон. – Сьогодні справа отримала якісне завершення – це  останній організаційно-правовий крок, який дає можливість заселитися майбутнім мешканцям.

Ямпільській громаді передали новий триповерховий будинок

Кошторисна вартість будівництва складає 13,5 млн грн, вартість 1 кв. м – 13 тис. грн. Будинок під'єднали до центрального водопостачання та водовідведення, опалення – електричне.

Нагадаємо, Ямпільська територіальна громада затвердила Стратегію розвитку.

Читайте також
Зареєстровані в програмі "Муніципальне житло Вінницької МТГ" люди з інвалідністю, стануть її учасниками без жеребкування
Детальніше
У Вінниці на ділянці по вул. Євгена Пікуса на рік перекриють рух
Детальніше
Світовий лідер у виробництві спортивного спорядження HEAD Group розпочав будівництво заводу у Вінниці
Детальніше
У Вінниці урочисто розпочали будівництво заводу компанії "HEAD"
Детальніше
У Вінниці будують висотку для переселенців
Детальніше
У Вінниці в багатоповерхівці облаштували бомбосховище
Детальніше