Ямпільська міська громада святкувала першу річницю

Ямпільська міська громада святкувала першу річницю

15:10 16.08.2021
41

15 серпня Ямпільська міська територіальна громада святкувала першу річницю із дня створення. Привітав земляків із цим днем, а також із прийдешньою 30-ю річницею з дня проголошення Незалежності України перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

На міському стадіоні для жителів громади, яка об’єднує 38 населених пунктів  і де проживає 37816 мешканців, підготували концертну програму. Володимир Кістіон, вітаючи жителів громади, зазначив, що це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося.

Це свято не лише для всіх його жителів, але й для тих, кого доля закинула далеко від рідної домівки. Ямпільська громада об’єднує всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у краї з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякую кожному жителю Ямпільської громади, за всі добрі справи, за небайдужість до долі рідного міста, - сказав Володимир Кістіон.

Він вручив Почесні грамоти Вінницької обласної Ради голові правління "Ямпільський приладобудівний завод" Валерію Кожухарю, лікарю-педіатру Марії Жулкевській, старості Цекинівського старостинського округу Марії Домбровській, директору Ямпільського міського господарства Михайлу Франку, керівнику аматорського колективу "Аколада" села Качківка Віталію Степанчуку, вчительці зарубіжної літератури Ямпільської школи №2 Валентині Махновецькій.

Також свої подарунки отримали дві пари молодят, які стали на рушник напередодні святкування, та шість родин, у яких протягом тижня народилися діти: це три хлопчики та три дівчинки. Крім цього, 10 родин отримали ключі від службового житла у будинку по вул.Савіна, 72.

Вперше за останні десятиліття ямпільчани отримало службове житло. Власниками  10 квартир із 12 стали 5 медики та 5 педагогів, - зазначила заступниця міського голови Ямполя Людмила Майорова. -  Будівництво розпочалося у 2013-му, але з ряду бюрократичних причин затягнулось в часі введення будинку в експлуатацію. Близько трьох років готовий об’єкт з усіма комунікаціями не могли передати людям для проживання. І завдяки об’єднанню зусиль міського голови Сергія Гаджука та  першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона вдалося прискорити процес введення цього будинку в експлуатацію.

Нагадаємо, У власність територіальних громад Вінниччини повернули 4 га землі.

Читайте також

У Вінниці презентували проєкти конкурсу Комфортні громади
У Вінниці презентували проєкти конкурсу "Комфортні громади"
Детальніше
У Чернівецькій громаді реалізували два проєкти конкурсу Комфортні громади
У Чернівецькій громаді реалізували два проєкти конкурсу "Комфортні громади"
Детальніше
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
Детальніше
У Вінниці перерозподілили кошти — найбільше отримає дитяча інфекційна лікарня
У Вінниці розподілили кошти — найбільше отримає дитяча інфекційна лікарня
Детальніше
Северинівка, що у Гайсинському районі, тепер не селище
Северинівка, що у Гайсинському районі, тепер не "селище"
Детальніше
Як підтримуватимуть внутрішньо переміщених осіб на Вінниччині
Як підтримуватимуть внутрішньо переміщених осіб на Вінниччині
Детальніше