Ямпільська громада отримала допомогу з обласного гуманітарного штабу

Ямпільська громада отримала допомогу з обласного гуманітарного штабу

12:36 30.04.2022

Сьогодні, 30 квітня, з обласного гуманітарного штабу доставлено вантаж у Ямпільську територіальну громаду, яка прихистила понад чотири тисячі переселенців.

Допомога сформована із необхідних для переселених громадян речей – це продукти харчування, засоби гігієни, памперси, постільна білизна, ковдри та одяг. Всього – 7,5 палет.

До вантажу, який ми підготували відповідно до онлайн запиту Ямпільської територіальної громади, входять продуктові набори, сформовані обласним гуманітарним штабом, завдяки міжнародним фондам та державній допомозі, яку Вінниччина отримала з гуманітарних вагонів "Укрзалізниці". Такий набір продуктів розрахований на одну людину  і включає 10-11 кг найнеобхідніших продуктів харчування. Також привезли засоби гігієни, постільну білизну, ковдри, жіночий та дитячий одяг, 13 матраців та 2 дитячі коляски для найменшеньких,- розповів очільник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Ямпільська громада отримала допомогу з обласного гуманітарного штабу

Вже традиційно, для дітей доставили набори від ЮНІСЕФ, що складаються із канцелярського приладдя та спортивного інвентаря - це футбольні м'ячі, скакалки, тенісні сітки тощо.

 

Нагадаємо, за 50 днів роботи вінницький Гуманітарний штаб передав 537 тонн гуманітарного вантажу в різні регіони України, які постраждали від війни.

 

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше
Підтримка ветеранів та ВПО - успішний досвід Вінниці. Інтерв'ю з Іриною Верещук
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
12 громад Вінниччини отримали гуманітарну допомогу для облаштування укриттів
Детальніше