Як новобранців калинівського полку Нацгвардії навчають військовій справі

Як новобранців калинівського полку Нацгвардії навчають військовій справі

16:36 13.01.2021
27

Майбутні нацгвардійці, які прибули з різних регіонів України для подальшого проходження строкової служби у військовій частині 3028 протягом 6 тижнів навчалися військової справи. Усі вони вперше тримають зброю в руках, вперше у своєму житті стріляють з бойової зброї та вперше накладають джгут на умовно пораненого товариша. 

Цим азам військової справи їх навчають під час навчального збору, згодом вони стануть справжніми захисниками своєї Батьківщини, - інформує офіційний сайт Нацгвардії України.

Після того коли новобранці опанували теорію, розпочався важливий момент в їхньому навчанні - практичні заняття із залученням інструкторів з бойової та спеціальної підготовки полку. Зазначимо, що всі заняття з бойової підготовки відбувались відповідно до стандартів НАТО.

Сьогодні ми навчаємо новобранців тактичної підготовки, а саме умілому володінню своєю зброєю, посадка та висадка з бойових машин, спішування, а також діям особового складу під час потрапляння в засідку. Але головне наше завдання на цих заняттях – це навчити їх взаємодії між собою, - розповідає інструктор з бойової та спеціальної підготовки військової частини 3028 старший прапорщик Микола Болюх.

До молодого поповнення строковиків також приєднались військовослужбовці за контрактом, які нещодавно вступили до лав Нацгвардії. Серед них є чоловіки та жінки, які захотіли опановувати військову справу.

Як зазначає інструктор з тактичної медицини військової частини 3028 солдат Павло Рибчинчук працювати з молодими призовниками завжди важко, такі заняття потребують додаткових зусиль, але є великий плюс - у юнаків та дівчат дуже багато енергії, і вони швидко запам’ятовують отриману інформацію.

Також після своїх перших стрільб зі стрілецької зброї поділився своїми враженнями солдат Денис Фаренюк.

Я тримав зброю в руках ще коли навчався в технікумі, але то була навчальна. Однак, в армії все набагато серйозніше. Перш ніж ми почали виконувати практичні стрільби, потрібно було вивчити заходи безпеки, навчитись приймати бойове та вільне положення, відчувається справжній професіоналізм інструкторів, які нас навчають. Радий, що з першого разу відстрілявся на відмінно, і вже чекаю на наступні стрільби, - додає солдат.

По закінченню всіх етапів підготовки навчального збору, молоді солдати будуть розподілені по бойових підрозділах військової частини.

Нагадаємо, Вінницьким воякам подарували портрет генерала - засновника Українського війська.

Читайте також
Поліцейські повернули додому 8-річного хлопчика, який заблукав у Калинівці  
Детальніше
Калинівська громада розширює приміське автобусне сполучення
Детальніше
В Калинівці врятували чоловіка, який провалився під лід
Детальніше
У Калинівці теж вимагають знизити ціни на газ
Детальніше
Півзахисник “Динамо” Віталій Буяльський: спершу на Мальдіви, а потім до батьків - у Калинівку
Детальніше
Калинівські нацгвардійці склали присягу на вірність народові
Детальніше