Як колишній поліцейський із Тульчина став на шлях “ЛЮТІ”

Як колишній поліцейський із Тульчина став на шлях “ЛЮТІ”

18:33 13.10.2023

"Впевнений, що я на своєму місці", – боєць Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "ЛЮТЬ" з позивним "Ріддік".

Його історію переповідають 13 жовтня у відділі комунікації поліції Вінницької області.

До Тульчинського відділу поліції завітав колишній поліцейський, який став на захист країни у складі спецпідрозділу "ЛЮТЬ" з позивним "Ріддік". Боєць поділився своїм досвідом служби у ЛЮТі та розповів про особливості діяльності спецпідрозділу.

Я обрав напрямок службової діяльності – штурмовик. Це люди, які першими заходять на нульові позиції та метр за метром звільняють нашу землю. Зараз я впевнений, що я на своєму місці, і взагалі вважаю, якщо ти дійсно любиш свою країну, ти не повинен вагатись, ти маєш йти і захищати, — розповідає "Ріддік".

Вступити до лав обʼєднаної штурмової бригади «Лють» можна вже сьогодні, адже на Вінниччині триває конкурсний відбір кандидатів. 

Як доєднатись до «Люті»

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua., де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору. 

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: Вінниця, вул.Театральна, 10, каб.111. 

Телефони для довідок: 

  • (0432) 594-222, 
  • (067) 430-52-67, 
  • (095) 280-22-20.

Нагадаємо, у Головному управлінні Нацполіції Вінниччини продовжується конкурсний відбір кандидатів на службу до «Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «ЛЮТЬ». Про це  інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for Як колишній поліцейський із Тульчина став на шлях “ЛЮТІ”

Читайте також

Нерви підвели у Вінниці зупинили Opel з наркотиками та водієм без прав
Нерви підвели: у Вінниці зупинили Opel з наркотиками та водієм без прав
Детальніше
Ігнорував вимоги й ховався на Вінниччині зухвалого іноземця видворяють за межі країни
Ігнорував вимоги й ховався: на Вінниччині зухвалого іноземця видворяють за межі країни
Детальніше
18-річна вінничанка та її спільниця «погоріли» на продажу наркотиків деталі затримання
18-річна вінничанка та її спільниця «погоріли» на продажу наркотиків: деталі затримання
Детальніше
Смертельна троща на трасі М-21 на Вінниччині вантажівка влетіла у пасажирський автобус
Смертельна троща на трасі М-21: на Вінниччині вантажівка влетіла у пасажирський автобус
Детальніше
Майже у 10 разів більше норми у Вінниці посеред ночі затримали п’яного водія на Renault
Майже у 10 разів більше норми: у Вінниці посеред ночі затримали п’яного водія на Renault
Детальніше
Масштабне браконьєрство на Вінниччині збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Масштабне браконьєрство на Вінниччині: збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Детальніше