Візерунок української вишиванки з'явився на центральній площі Жмеринки

Візерунок української вишиванки з'явився на центральній площі Жмеринки

15:57 05.05.2024

Візерунок української вишиванки з'явився на площі у центрі Жмеринки, де встановлено портрети Героїв-земляків, які віддали життя за Україну.

У центрі міста впродовж двох тижнів тривали роботи з благоустрою території, де жителі Жмеринської міської територіальної громади вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні та військових-земляків, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави та майбутнє усіх українців у вільній демократичній країні.

Конструкції, на яких зображене Небесне військо Героїв Жмеринської міської територіальної громади, які віддали найдорожче - своє життя за волю України, встановили у центральній частині Жмеринки в кінці літа минулого року з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України. Тепер, з настанням сприятливих умов, на замовлення управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради провели роботи з облаштування території, - зазначають у Жмеринській міській раді.

Візерунок української вишиванки з'явився на центральній площі Жмеринки

Матусі та батьки загиблих Героїв, їхні рідні, друзі, побратими з передової та всі жителі громади приходять до портретів Героїв, щоб схилити голови у шані, подякувати за захист та вшанувати пам'ять загиблих. Тут проводять уроки мужності для молоді, тут спілкуючись подумки з Героями, юні та дорослі жмеринчани надихаються їхнім героїзмом та патріотизмом, саме тому і й вирішили провести роботи з благоустрою цієї території.

Наші земляки, які полинули ангелами в небо, віддали свої життя за нашу свободу, ідентичність, культуру і мову, тому було прийнято рішення символічно, здійснюючи благоустрій території, де встановлено портрети загиблих Героїв, викласти тротуарну плитку у формі української вишиванки, що є нашою духовною бронею, символом родової пам'яті,  української сили та оберегом, - додають у міськраді.

Візерунок української вишиванки з'явився на центральній площі Жмеринки

Нагадаємо, у пам'ять про загиблих односельців - Сергія Багулова, Олександра Рибака, Андрія Павлишинця, Юрія Мельника, Олександра Пархонюка, Сергія Свинарчука та Віталія Лукіянчука, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України, у Сальнику висадили трояндову Алею слави Героям.

Читайте також

Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Вінницька гідеса вирушає у Camino Podolico, щоб зібрати гроші на інклюзивне авто для військових
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Фотосесія з лотосами за донат: у Вінниці відбувся благодійний захід, де збирали на багі для армії
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше