Вінниця попрощалась із загиблими працівниками "Аеропорт Вінниця"

Вінниця попрощалась із загиблими працівниками "Аеропорт Вінниця"

17:06 08.03.2022

6 березня російські терористи завдали вісім ракетних ударів по військовому об'єкту в Гавришівці. Вони вбили десятьох людей. Загинуло шість цивільних і чотири військових.

Сьогодні прощаються з працівниками комунального підприємства "Аеропорт Вінниця". Це Микола Крепкий, Олександр Барчук, Олександр Мельничук, Олексій Хижун, Олександр Драч.

Неможливо уявити біль і гнів рідних. Мої співчуття. Громада завжди пам’ятатиме їх. Тільки нелюди можуть знищувати мирне населення. Переможемо! Стоїмо за Вінницю і Україну, - каже міський голова Сергій Моргунов.

Вінницькі Хутори всією громадою прийшли провести в останню путь своїх односельчан Миколу Крепкого, якому було 62 роки, та 30-річного Олександра Мельничука. Знайомі відгукуються про них як про добрих, працьовитих, щирих людей.

Попрощатись з Олександром Мельничуком прийшли його класний керівник та однокласники.

Дуже велика втрата для батьків. Він був дуже доброю, мирною, спокійною людиною. Простим працівником, який працював на благо України. Ми приносимо щирі співчуття батькам. Він дружив з багатьма, був світлою людиною. У нього ніколи не було конфліктів. Був веселим та щирим. В нього залишились брат, мама та батько. Все буде Україна! І ми переможемо! І всі люди вірять у те, що ми переможемо. Ось зараз у школі ми півтора тижня плетемо сітки для захисників, готуємо вареники, - каже жінка.

Любов Степанівна розповіла, що прийшла провести в останню путь Миколу Крепкого, з яким разом працювала.

Він наш односельчанин, колега, хороша людина, відповідальний та добросовісний працівник. Ця людина була добрим сусідом, батьком, дідусем. Всі ми з великим жалем сумуємо за ним. Він не заслуговував на таке, йому треба було ще жити. Ми співчуваємо його родині, дружині, дітям, внукам. Вони втратили батька, чоловіка дідуся. Ми сумуємо усією громадою, - каже Любов Степанівна.

За Миколою Крепким сумуватимуть багато людей, каже його односельчанин Сергій Васильович.

Ми знали його як добру, чуйну людину, гарного сім’янина, який завжди приходив на допомогу, ніколи ні в чому не відказував. Ми будемо за ним сумувати і стояти за нашу Батьківщину, - каже Владислав Кривешко.

Староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко розповів, що Микола Крепкий нещодавно записався в охорону громадського порядку Вінницьких Хуторів.

Микола Крепкий ніс службу і працював у Гавришівці в аеропорту "Вінниця". Олександр Мельничук займався квітами, у нього було невелике фермерство по вирощуванню квітів. Це два хуторянина, два справжніх Герої, вони захищали свої сім’ї, громаду. Ми маємо пам’ятати їх та боронити Вінницю і Україну заради таких, як вони, заради наших сімей та громад, - каже Владислав Кривешко.

З Олександром Кондратьєвим прощатимуться завтра – 9 березня, об 11:00 на Сабарівському кладовищі.

Нагадаємо, військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану виплачуватимуть додаткову винагороду 30 тисяч гривень щомісячно.

Читайте також

Вінницька гідеса вирушає у Camino Podolico, щоб зібрати гроші на інклюзивне авто для військових
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Фотосесія з лотосами за донат: у Вінниці відбувся благодійний захід, де збирали на багі для армії
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше