Строковикам виплачуватимуть додатково 30 тисяч гривень на місяць

Строковикам виплачуватимуть додатково 30 тисяч гривень на місяць

16:28 08.03.2022

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови від 28 лютого 2022 року № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану".

Виключили обмеження щодо виплати військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану додаткової винагороди 30 000 гривень щомісячно.

Ця постанова була прийнята на виконання Указів Президента. Нею передбачено, що в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державна спеціальна служба транспорту, особам рядового і начальницького складу ДСНС України, Національна поліція України виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць, - про це повідомляє Верховна Рада України.

Усім категорія військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів ̶ розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Нагадаємо, у Вінницькому територіальному центрі з’явились номера телефонів, за яким вінничани, які залишають своїх родичів похилого віку, можуть зателефонувати та домовитися про допомогу.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше