Вінницькі спортсмени привезли вісім медалей із чемпіонатів з боротьби самбо

14:48 06.02.2023

З 31 січня по 5 лютого в місті Львів проходили два чемпіонати України з боротьби самбо. У змаганнях брали участь понад 500 спортсменів із 21 регіону країни. Серед юнаків та дівчат були й борці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5. У підсумку вони вибороли 8 медалей різного ґатунку.

Так, вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Антон Додон завоював дві золоті медалі серед юнаків та чоловіків. У Владислава Ткачука у цих категоріях відповідно "срібло" та "бронза". Також 16-річні спортсмени виконали норматив Майстра спорту України.

Бронзовими призерами серед юнаків та дівчат стали:

• Олег Кобенда (15 років),
  • Єва Войналович (16 років),
  • Світлана Клімова (17 років),
  • Анастасія Краєвська (18 років).

Аміна Малюта посіла п’яту сходинку. За підсумками здобутих медалей на чемпіонаті України з боротьби самбо, команда Вінницької області одержала перше командне місце серед юнаків.

Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами та тренерами, - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, перше "золото" міжнародного турніру з художньої гімнастики "Fairytale International Young Talents Vienna Cup", який цими днями проходить у Відні, здобула вінничанка Злата Малогловець у вправі з м'ячем

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
Детальніше
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Детальніше
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони
Детальніше
У Вінниці пройдуть змагання, в яких візьмуть участь спортсмени з ментальними порушеннями