Вінницькі рятувальники за допомогою дрона викрили палія багаття в лісі
На Вінниччині стрімке збільшення пожеж в екосистемах. 1 березня вінницькі рятувальники спільно з представниками лісового господарства провели рейд у лісовому масиві Вороновицької громади.
До роботи залучили й безпілотний літальний апарат. Саме за допомогою нього й знайшли порушника.
Чоловік розводив багаття за що й отримав штраф, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![Вінницькі рятувальники за допомогою дрона викрили палія багаття в лісі](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/vinnicki-ryatuvalniki-za-dopomogoyu-drona-vikrili-paliya-bagattya-v-lisi-2.jpg?itok=3-WU1YE2)
Рятувальники Вінниччини вкотре закликають громадян не випалювати суху траву, не розводити багаття в лісі, не створювати смітники в лісових масивах та на прилеглих територіях, тим більше суворо забороняється підпалювати їх, адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.
Аварії, порушення та хуліганство - один день із життя вінницьких поліцейських
Державі повернули три гектари земель оборони на Вінниччині