Державі повернули три гектари земель оборони на ВінниччиніДержаві повернули три гектари земель оборони на Вінниччині

Державі повернули три гектари земель оборони на Вінниччині

17:13 01.03.2024

Вінницький апеляційний суд залишив без змін рішення Тиврівського районного суду про визнання незаконними та скасування розпоряджень Тиврівської районної державної адміністрації про надання землі у приватну власність.

Йдеться про ділянку з-поміж земель оборони площею 3 га вартістю 28 млн грн на території нинішньої Шпиківської територіальної громади, яка перебуває в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці Міністерства оборони України. 

У 2007 році розпорядженням райдержадміністрації без погодження з Міноборони ділянку було передано у приватну власність фізичній особі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Оскільки земля вибула з державної власності безпідставно, за позовом прокуратури суд зобов'язав відповідача повернути ділянку Вінницькій обласній військовій адміністрації. 

Нагадаємо, виконано рішення Погребищенського районного суду про розірвання з підприємцем договору оренди земельної ділянки водного фонду та повернення водного об'єкта у комунальну власність Погребищенської міської ради.

Читайте також

Вдарив кулаком по склу камери і пообіцяв убити у Вінниці засудили чоловіка за погрози прокурору
Вдарив кулаком по склу камери і пообіцяв убити: у Вінниці засудили чоловіка за погрози прокурору
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше