Вінницькі патрульні відвезли до лікарні водія, в якого за кермом стався інфаркт

Вінницькі патрульні відвезли до лікарні водія, в якого за кермом стався інфаркт

14:37 11.10.2021

9 жовтня в селі Якушинці біля патрульних зупинився автомобіль Citroen Berlingo.  З автівки вийшов чоловік, тримаючись руками за серце. Він повідомив, що йому стало зле за кермом і самостійно доїхати до лікарні не зможе.

Про це інформує Патрульна поліція Вінницької області у мережі Фейсбук.

Патрульні Дмитро Гнідунець та Ярослав Пасічник не гаючи часу, посадили 50-річного чоловіка до службового автомобіля та оперативно доставили до медичного закладу.

Пізніше лікарі повідомили, що водій потрапив до них дуже вчасно. Якби його доставили на 5 хвилин пізніше, могло трапитись непоправне, адже в чоловіка стався інфаркт.  Лікарі водія прооперували, -інформують у поліції.

Нагадаємо, Вінницькі патрульні супроводили до лікарні авто з вагітною жінкою, якій стало зле

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше