Вінницькі патрульні супроводили до лікарні авто з вагітною жінкою, якій стало зле

Вінницькі патрульні супроводили до лікарні авто з вагітною жінкою, якій стало зле

14:59 14.09.2021

Нещодавно до вінницьких патрульних звернувся чоловік і попросив супроводити його авто до лікарні. У салоні знаходилась вагітна дружина водія, які стало зле.

Про це інформує Патрульна поліція Вінницької області у мережі Фейсбук.

У цей момент інспектори опрацьовували виклик на вулиці Пирогова.

Інспектори увімкнули сирену та, подаючи водіям звукові сигнали в гучномовець, за декілька хвилин супроводили автомобіль до лікарні. Сподіваємось, що зараз із жінкою все добре, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Поліцейські перевіряють, як реагують вінницькі водії на авто екстрених служб із сиренами та маячками

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше