Вінницькі криміналісти розповіли, як відкрили лабораторію добра на Київщині

Вінницькі криміналісти розповіли, як відкрили "лабораторію добра" на Київщині

17:27 18.08.2022

Під час відрядження до Бучі, Гостомеля та Ірпеня для фіксування злочинів росії, вінницькі криміналісти не лише збирали докази звірств окупантів. У вільні хвилини хлопці перетворювали свою криміналістичну лабораторію на лабораторію добра.

Поліцейські вантажили у службовий автомобіль продукти, ліки та речі, які доставляли у деокуповані села. Напередодні Свята Світлого Христового Воскресіння правоохоронці привезли візок для чоловіка, який має інвалідність. Мати не хотіла відпускати хлопців без гостинців та віддячила їм цукерками та власноруч спеченою паскою.

Завдання кожного з нас робити те, що ми можемо там, де ми є та для тих, хто цього потребує. Можливо хтось і скаже, що добро варто робити "тихо", однак, ми говоримо про це аби надихнути інших і примножити його, - йдеться у дописі поліції Вінницької області у Фейсбук.

Нагадаємо, газовики з Вінниччини допомагали відновлювати газопостачання у Києво-Святошинському районі. Крім того, до сіл, які звільнили від російської окупації, наші хлопці привозили гуманітарні вантажі.

Читайте також

Зграя собак на Вінниччині ледь не роздерла 11-річну дівчинку
Зграя собак на Вінниччині ледь не роздерла 11-річну дівчинку
Детальніше
Психологічна допомога для ветеранів у Вінниці куди звертатися
Психологічна допомога для ветеранів у Вінниці: куди звертатися
Детальніше
Водій “під наркотиками” збив огороджувальні стовпчики та влетів в електроопору в центрі Вінниці
Водій “під наркотиками” збив огороджувальні стовпчики та влетів в електроопору в центрі Вінниці
Детальніше
Фонд відомої вінничанки допоміг придбати для ГУР новітні морські платформи Magura
Вінницька волонтерка допомогла придбати для ГУР новітні морські платформи Magura
Детальніше
Як маленький благодійний фонд 88 волонтерів встигає допомогти понад десяти бойовим бригадам
Як маленький благодійний фонд "88 волонтерів" встигає допомогти понад десяти бойовим бригадам
Детальніше
60-річний пішохід загинув під колесами авто поблизу Гайсина
60-річний пішохід загинув під колесами авто поблизу Гайсина
Детальніше