Як обживаються дрібні кенгуру в Подільському зоопарку у Вінниці

Як обживаються дрібні кенгуру в Подільському зоопарку у Вінниці

17:18 18.08.2022

Дрібні кенгуру валабі, чиї родичі живуть в далекій Австралії, Тасманії та Новій Гвінеї, обживаються у Подільському зоопарку у Вінниці. У червні ці сумчасті ссавці з родини кенгурових оселились у новому просторому вольєрі разом із декоративними кроликами та патагонськими марами. 

У дикій природі валабі часто живуть поодинці або маленькими групами. На самоті полюбляє проводити час і сумчастий малюк в Подільському зоопарку. Рухається він неквапливо. Уважно вдивляється у всіх відвідувачів, які наближаються до вольєра. Втім, за потреби, валабі може проявити неабияку спритність. Ці тварини вправні стрибуни. У стрибку вони можуть долати кілька метрів. Допомагають їм у цьому сильно розвинуті верхні кінцівки, потужні задні лапи та довгий міцний хвіст. Наздогнати валабі майже неможливо. Тож, головний ворог цих тварин хіба що лисиця.

Валабі, як і його сусіди по вольєру, вегетаріанець. У його раціоні лише рослинна їжа: сіно, морква, яблука і комбікорм. Переважну частину часу валабі відпочиває або їсть. Втім, на відміну від кроликів, наш валабі випрошувати ласощі у відвідувачів не любить, - кажуть у Подільську зоопарку.

Як обживаються дрібні кенгуру в Подільскому зоопарку у Вінниці

Особливості екзотичної тваринки

Кенгуру – екзотична для нашої місцевості тварина. Особливість тварин з родини кенгурових у тому, що своїх дитинчат матері виношують в спеціальних сумках. Перед народженням потомства вони влаштовують генеральне прибирання. Майбутня мама-кенгуру ретельно вилизує свою сумку, де малюк проведе вісім місяців після народження.

Малюки народжуються зовсім маленькими. Майже одразу після народження крихітки перебираються у теплу, затишну сумку-будиночок, яку їм приготувала мама. Тут вони проведуть свої перші вісім місяців життя. Побачити, як виглядають сумчасті, чиї родичі зображені на гербі країни, яка займає цілий материк, можна у Подільському зоопарку.

Нагадаємо, Подільський зоопарк почав робити запаси на зиму. Колектив звіринцю готували віники з пагонів різних порід листяних дерев. Саме в молодих пагонах дерев містяться важливі для організму тварин мікроелементи.

Читайте також

Де у приватному секторі Вінниці бригади ветеринарів щеплять домашніх тварин від сказу
Детальніше
У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади
Детальніше
У Літинській громаді пожежники врятували з палаючої будівлі двох кошенят
Детальніше
Квадрат за квадратом: як собаки-сапери розміновують українські землі
Детальніше
Де і коли вінничани можуть безкоштовно вакцинувати від сказу домашніх тварин
Детальніше