Вінницька паралімпійка виборола бронзову медаль на чемпіонаті Європи

14:54 28.09.2022

Вінницька паралімпійська чемпіонка Мар'яна Шевчук поповнила скарбничку збірної команди України бронзовою медаллю чемпіонату Європи.

У категорії до 55 кілограмів Мар'яна підняла вагу 101 кілограм та виборола бронзу. На жаль, показати кращий результат спортсменці завадили проблеми зі здоров'ям, але все ще попереду.

Бронзова винагорода - це також чудовий підсумок ретельної підготовки до змагань. Вітаємо Мар'яну та бажаємо швидкого відновлення форми, - йдеться у повідомленні Вінницької обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, у селі Сокілець Немирівського району відбувся Відкритий чемпіонат міста з веслувального слалому. Змагання пройшли на відвідному каналі річки Південний Буг.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу