Вінницька облрада ухвалила чергові рішення на підтримку обороноздатності

Вінницька облрада ухвалила чергові рішення на підтримку обороноздатності

13:26 24.11.2023

24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією.

Про це інформує пресслужба Вінницької облради.

Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки. У 2023 році на реалізацію заходів Програми було передбачено понад 4,7 млн грн з обласного бюджету. Кошти обласного бюджету також спрямовувалися на організацію поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь в АТО/ООС, та надання матеріальної допомоги для здійснення почесної церемонії поховання осіб, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у рамках Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки, - йдеться у повідомленні.

На сесії депутати підтримали внесення змін до статутів низки комунальних підприємств і закладів. Зокрема, вносяться зміни до статутів Ладижинського та Стрижавського дитячих будинків-інтернатів в частині мети та предмету діяльності закладів. Ладижинський будинок-інтернат перепрофільовується на психоневрологічний інтернат. Така необхідність викликана тим, що заклад розрахований на 140 ліжко-місць. Зараз там перебуває 113 підопічних, і з них лише 5 дітей віком до 18 років. Водночас існує тенденція зменшення кількості дітей з інвалідністю до 18 років. Враховуючи це, перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату надасть можливість розміщувати у закладі додаткову кількість осіб з інвалідністю, в тому числі – внутрішньопереміщених осіб. В разі перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату Стрижавський дитячий будинок-інтернат залишається єдиною інтернатною установою в області для дітей з інвалідністю. Тож у зв’язку з цим виникає необхідність створення там дитячого відділення.

Крім цього, на сесії були ухвалені чергові рішення на підтримку обороноздатності держави, а також рішення щодо ефективного управління майном спільної власності територіальних громад.

Вінницька облрада ухвалила чергові рішення на підтримку обороноздатності

Депутати затвердили акт приймання-передачі автомобіля від одного з комунальних підприємств у державну власність Міністерства оборони України. На сесії було підтримано проєкт рішення про передачу майна в оперативне управління Вінницькій обласній станції юних натуралістів.

Сесія підтримала рішення про приватизацію майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Цим рішенням, зокрема, на базі управління спільної комунальної власності створюється орган приватизації майна. Щодо переліку об’єктів приватизації, то про нього поки не йдеться.

Загалом на 46 сесії депутати розглянули 30 питань порядку денного.

Нагадаємо, депутати Вінницької обласної ради заслухали інформацію про результати виконання обласної Програми забезпечення виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на 2022 рік.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше
Визначили кандидатів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
Детальніше