На Вінниччині на оборонно-правоохоронну програму спрямують 5 млн грн

На Вінниччині на оборонно-правоохоронну програму спрямують 5 млн грн

16:17 27.10.2023

На засіданні чергової 45 сесії Вінницької обласної ради заслухали інформацію про результати виконання обласної Програми забезпечення виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на 2022 рік.

Голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Галина Якубович звернула увагу, що у Програмі та поданому проєкті рішення відсутні показники якості та ефективності, передбачені Порядком з формування програм, який затверджений рішенням обласної Ради. Відтак, це унеможливлює оцінити ефективність та доцільність цієї Програми.

Розглянувши інформацію про виконання цієї програми та враховуючи "Порядок формування, фінансування і моніторингу виконання регіональних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Вінницької області", висновок постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету депутати вирішили рекомендувати обласній військовій адміністрації достроково припинити виконання обласної Програми забезпечення виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на цей рік, затвердженої наказом начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 4 жовтня минулого року, - інформує Вінницька міська рада.

Залишок бюджетних призначень, передбачених в обласному бюджеті на фінансування Програми у 2023 році, спрямувати на реалізацію Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки. Сума коштів складе близько п'яти млн грн.

Депутати визначили пріоритетність фінансування обласних програм у ІV кварталі 2023 року, заходи яких є актуальними під час воєнного стану, а саме:

  • підтримка Збройних Сил України,
  • соціальна реабілітація постраждалих від російської агресії,
  • соціальний захист родин військовослужбовців,
  • підтримка критичної інфраструктури,
  • підтримка молоді в умовах війни.

Нагадаємо, 27 жовтня Вячеслав Соколовий провів чергову 45 сесію Вінницької обласної ради. Першим питанням порядку денного депутати ухвалили рішення про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік.  

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше