Вінницька область - на межі локдауну оновили карантинні зони

Вінницька область - на межі локдауну: оновили карантинні зони

10:56 28.01.2022

Станом на 28 січня в Україні в червоній зоні карантину перебувають Івано-Франківська й Рівненська області. Вінницька область балансує на межі локдауну.

Згідно з показниками Міністерства охорони здоров'я про поширення коронавірусу ще сім регіонів зможуть найближчим часом потрапити в цю зону. Під загрозою локдауну опинилися Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Сумська й Хмельницька області.

Рівень захворюваності в країні становить 638 на 100 тис. населення за визначеного показника 75 на 100 тис. осіб. У столиці цей рівень становить 606 на 100 тис. осіб, - йдеться у повідомленні.

Вінницька область - на межі локдауну: оновили карантинні зони

Найвищий рівень захворюваності в Івано-Франківській області - 1814 на 100 тис. населення, а також у Сумській - 1321, Чернівецькій - 1145 і Тернопільській області - 1152 на 100 тис. населення.

Показник коефіцієнту виявлення випадків інфікування перевищено загалом у країні - 20,1% та в 14 областях.

Помаранчева зона є найбільшою та охоплює такі області: Вінницьку, Волинську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Львівську, Одеську, Ровенську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Хмельницьку, Чернігівську, Чернівецьку й Черкаську.

Нагадаємо, щодня рейдові групи, до складу яких входять поліцейські та інші уповноважені служби, перевіряють об’єкти інфраструктури області, торговельно-розважальні центри, заклади, які здійснюють торгівлю, з метою дотримання їх працівниками та відвідувачами карантинних обмежень.

Читайте також

Ботулізм, грип і COVID-19 чого остерігатися цієї осені та чи готова Вінниччина до можливої епідемії
Ботулізм, грип і COVID-19: чого остерігатися цієї осені та чи готова Вінниччина до можливої епідемії
Детальніше
Інфаркт у 30 років вінницькі лікарі розповіли, хто у групі ризику
Інфаркт у 30 років: вінницькі лікарі розповіли, хто у групі ризику
Детальніше
Інсульт “молодшає” чому хворіють навіть 15-річні вінничани та як запобігти недузі
Інсульт “молодшає”: чому хворіють навіть 15-річні вінничани та як запобігти недузі
Детальніше
У серпні на Вінниччині зареєстрували 63 випадки хвороби Лайма
У серпні на Вінниччині зареєстрували 63 випадки хвороби Лайма
Детальніше
Від ускладнень COVID-19 померла жителька Тульчинського району
Від ускладнень COVID-19 померла жителька Тульчинського району
Детальніше
Понад 4 тисячі жителів Вінниці та області захворіли на грип, COVID-19 та ГРВІ
Понад 4 тисячі жителів Вінниці та області захворіли на грип, COVID-19 та ГРВІ
Детальніше