Понад сотню порушень карантинних вимог виявили вінницькі поліцейські

Понад сотню порушень карантинних вимог виявили вінницькі поліцейські

14:19 17.01.2022

Щодня рейдові групи, до складу яких входять поліцейські та інші уповноважені служби, перевіряють об’єкти інфраструктури області, торговельно-розважальні центри, заклади, які здійснюють торгівлю, з метою дотримання їх працівниками та відвідувачами карантинних обмежень.

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, за минулий тиждень рейдові групи здійснили 4916 перевірок та виявили 132 порушення протиепідемічних вимог.

Зокрема, під час контролю за суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування клієнтів, працівники поліції виявили 88 порушень, у закладах громадського харчування - 2 та 42 у громадського транспорту, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За усіма виявленими фактами працівниками поліції складенні відповідні адміністративні матеріали. Заходи щодо контролю за встановленими карантинними обмеженнями продовжуються.

Нагадаємо, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з 5 по 11 січня провели 1 271 моніторингове обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності.

Читайте також

Позбавлений прав, але не звичок на вул.Привокзальній у Вінниці затримали мото-рецидивіста
Позбавлений прав, але не звичок: на вул.Привокзальній у Вінниці затримали мото-рецидивіста
Детальніше
У Вінниці мотоцикліст дивом відбувся легкими травмами після зіткнення з автомобілем
У Вінниці мотоцикліст дивом відбувся легкими травмами після зіткнення з автомобілем
Детальніше
Нічна троща на Жмеринщині 18-річний водій не втримав на дорозі ВАЗ із пасажирами-підлітками
Нічна троща на Жмеринщині: 18-річний водій не втримав на дорозі ВАЗ із пасажирами-підлітками
Детальніше
Ніж замість аргументів на Вінниччині конфлікт між сусідами закінчився госпіталізацією та арештом
Ніж замість аргументів: на Вінниччині конфлікт між сусідами закінчився госпіталізацією та арештом
Детальніше
Поліція завітала з обшуком мешканець Жмеринського району попався на збуті канабісу
Поліція завітала з обшуком: мешканець Жмеринського району попався на збуті канабісу
Детальніше
Чотири смерті від ускладнень вірусів на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Чотири смерті від ускладнень вірусів: на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Детальніше