Вінницька обласна рада - лідер рейтингу відкритості обласних рад

Вінницька обласна рада - лідер рейтингу відкритості обласних рад

13:21 07.03.2024

Вінницька обласна рада залишається у п'ятірці лідерів рейтингу відкритості обласних рад. Рух "Чесно" втретє дослідив відкритість місцевих рад в Україні, дослідження проводилося за результатами 2023 року. Критеріями оцінювання стали 11 маркерних питань, серед яких - наявність анонсів про проведення сесій та постійних комісій, публікація порядків денних, проєктів рішень, протоколів та відеозаписів засідань. 

Вінницька обласна рада отримала максимально можливі 11 балів.

Максимальний бал мають лише п'ять облрад - Вінницька, Волинська, Одеська, Тернопільська та Рівненська, - повідомляється на сайті Руху "Чесно".

Вінницька облрада стала лідером рейтингу відкритості обласних рад

Зокрема, як зазначають дослідники, міські та облради мають повноваження для вирішення значного переліку питань, що впливають на життя громадян. Тому відкритість їхньої роботи є першим кроком до налагодження діалогу на місцях.

В умовах повномасштабної війни довіра громадян до влади набуває особливого значення, а отже і подальше підвищення рівня відкритості роботи є обов’язком влади, - зазначається у дослідженні.

Вінницька облрада стала лідером рейтингу відкритості обласних рад

За результатами аналогічного дослідження відкритості міських та обласних рад у другому півріччі 2022 року, Вінницька обласна рада отримала 10 балів і також була відзначена серед лідерів рейтингу. За рік обласна рада поліпшила свій бал - до максимально можливого.

Протягом 2023 року Вінницька обласна рада провела 12 пленарних засідань, депутати ухвалили 260 рішень.

Нагадаємо, на черговій 50 сесії Вінницької обласної ради депутати проголосували за низку рішень, направлених на допомогу Збройним Силам України та підтримку військових.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
Технічний університет — лідер серед вишів Вінниці
Детальніше
Рейтинг міст з доступності для людей з інвалідністю очолила Вінниця
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше