Вінницька "Нива" в гостях поступилася одеському "Чорноморцю"

14:11 16.02.2023

Тренувальний матч із клубом української Прем'єр-ліги в Одесі пройшов із перевагою "Чорноморця". До перерви "моряки" змогли забити одного разу: добре розіграна комбінація завершилася точним ударом Юсова метрів із десяти - 1:0. Через 10 хвилин форвард мав шанс оформити дубль, але удар приблизно з тієї ж точки вийшов неточним.

Вінничани велику частину часу оборонялися. Мабуть, лише одного разу їм вдалося загострити гру у володіннях Непогодова. На 43-й хвилині граючий президент "Ниви" Загорулько метрів з 16-ти підступно закидав м’яч у далеку "дев’ятку", але схибив.

У другому таймі перевага "моряків" у майстерності почала відбиватися і на рахунку матчу. Щоправда, перед тим, як забити вдруге, "Чорноморець" мало не пропустив. Загорулько втік флангом і потужно "вистрілив" у ближній кут - надійно зіграв Непогодов, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

В атаці у відповідь "Нива" пропустила: Алефіренко з лінії штрафного майданчика влучно пробив у дальній нижній кут - 2:0. Потім двічі відзначився Войтіховський. На 64 хвилині після кутового у виконанні Білого Максим завдав невідпорного удару головою метрів з п’яти - 3:0. А на 72-й м’яч, що метався між футболістами обох команд у воротарському майданчику, був холоднокровно відправлений у сітку Войтіховським - 4:0.

"Нива" змогла повноцінно "розмочити" рахунок. Протягом двох хвилин гості забили два голи. Швець, скориставшись прострілом від лицьової лінії, вразив ціль зблизька. А Кольцову вдався феноменальний за точністю удар у "дев’ятку" з лінії штрафного майданчика - 4:2.

Нагадаємо, Асоціація футзалу Вінницької області оприлюднила огляд матчів за 12 лютого Вищої ліги чемпіонату області з футзалу. Серед знакових подій є те, що "Нива-2" припинила залучати гравців професіональної команди.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу