Вінницька "Нива" мінімально поступилась "Чайці" з Київщини - 0:1

10:13 12.10.2023

Заключний матч туру мав несподівано велике значення. Чайка, третя команда першості, не мала права на осічку, зважаючи на синхронні успіхи переслідувачів - Звягеля та Скали 1911. А Нива, розділяючи 7-8 місця з Карпатами-2 за рівності очок, мала тільки вигравати, щоб скористатися невдачами своїх конкурентів. При цьому історія протистоянь двох клубів-старожилів Другої ліги підкреслює їхню непоступливість.

У вінничан матч пропускали Євтіхов (дискваліфікація), Грачов (травма). Повернувся в гру Борячук, але лише із лави запасних (вийшов на заміну). Водночас "Ниві" хотілося продовжити свою безпрограшну серію (а вона нарахувала три матчі - сім очок із дев'яти можливих).

Першим довелося попрацювати не воротарю "Ниви" Вічному, а Коломійцю - він реагував на смачний удар Швеця. Натомість, на 20-й хвилині вже Вічний вибігав далеко в поле назустріч нападнику Чайки. А слідом воротар по-справжньому виручив Ниву, відбивши удар Клименка, який набіг із лівого флангу. Гра бриніла напруженням - наче без прямої загрози, проте якось нервово, відкрито грали суперники, - зазначають у пресслужбі футбольного клубу "Нива".

Петленко по неповторній траєкторії запустив м’яча в поперечину на 44-й хвилині. Забий зараз Нива, і на якій мажорній ноті вона б завершила цей перший тайм!

Після перерви ще один топовий момент був у вінничан. Загорулько шикарно оцінив ситуацію, закинувши парашут на хід Швецю, проте Олексій на куті воротарського майданчика не наекономив сил на удар - м’яч став легкою жертвою для воротаря Чайки. І от про ці всі моменти довелося пошкодувати, коли одна з невдалих передач господарів через центр була покарана зразковою контратакою Чайки. Після перехоплення Шакуна Євстратенко промчав через лівий фланг і прострелив, а Семенець в один дотик правою ногою зблизька пробив повз воротаря - 0:1, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

Часу наче залишалося достатньо, проте Чайка, з її незвичайною для Другої ліги тактичною схемою, зуміла вдало зіграти по рахунку. На жаль, "Нива" так і не спромоглася заробити бодай очко.

Нагадаємо, дербі імені Укрзалізниці відбувалося в Вінниці. Чому? Бо місцева "Нива" заснована свого часу як "Локомотив", представляла південно-західну залізну дорогу. "Локомотив" (Київ) же - клуб цього ж відомства. Якраз напередодні він відважився на тренерські зміни.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань