Вінницька футбольна команда "Нива" стала віце-чемпіоном міжнародного турніру

12:18 26.10.2021

У Вінниці фінішував престижний міжнародний турнір з футболу серед юнаків Utmost Cup. Вінницька команда "Нива" нещодавно виграла аналогічний Utmost Cup серед однолітків, а тепер гідно виступила у "срібній" лізі проти на рік старших опонентів.

Про це інформує пресслужба ФК "Нива".

Турнір був розбитий на дві ліги - "золоту" і "срібну". Серед 40 команд перемогу здобула команда "Рух" (Винники, Львівська область). В фіналі вона із рахунком 1:0 подужала "Динамо" (Київ).

Найкращий результат серед вінницьких команд показала "Нива" 2011 р.н. під керівництвом тренерів Петра Анісіма і Юрія Коваля. У поєдинку за золото вінницька команда "Нива" програла чернівецькій "Буковині" із мінімальним рахунком - 0:1.

В активі команди Петра Анісіма і Юрія Коваля - срібні нагороди в командному заліку, а також індивідуальні призи. Зокрема, кращим гравцем став Дмитро Варварук, а кращим нападником змагання - Ілля Якимчук.

Нині "Ниву" 2011 р.н. вже прагнуть бачити на кращих українських і європейських турнірах у 2022 році. Учасників команди вже помітили скаути українських футбольних грандів.

Наші футболісти не відчули, що зі старшими на рік суперниками боротися складніше, ніж з однолітками. Взагалі ми грали досить легко. Можливо, було б складніше за умови участі в турнірі основних складів, - прокоментував тренер "Ниви" Юрій Коваль.

Нагадаємо, Вінницька “Нива” презентує 6 жовтня новий гімн свого футбольного клубу.

Вінницькі поліцейські взяли участь у змаганнях з гирьового спорту
"Скала" (Стрий) та "Нива" (Вінниця) провели "сухий матч"
Жмеринчанка стала віцечемпіонкою України з боксу серед юніорів та юніорок
Спортсмени ДЮСШ «Вінниця» здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України з боксу