Вінниччина отримала ще два спецавтомобілі екстреної медичної допомоги

Вінниччина отримала ще два спецавтомобілі екстреної медичної допомоги

16:33 02.04.2022

Вінницька область отримала черговий гуманітарний вантаж від Міністерства охорони здоров'я України. Це два автомобілі Mercedes екстреної медичної допомоги. Автівки укоплектовані усім необхідним для надання допомоги пацієнтам.

Зазначена гуманітарна підтримка надійшла по лінії Вінницької обласної військової адміністрації. Швидкі передали для потреб військового госпіталю.

Ми вдячні МОЗ за постійну підтримку і постачання необхідного гумвантажу. Наприкінці березня ми вже отримували десять автомобілів швидкої медичної допомоги, які передали нашим військовим. Цього разу автівки також поїдуть до військових, а саме - у госпіталь. Це сучасні автомобілі і вони стануть в нагоді медикам, які рятують наших захисників, - зазначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Ольга Задорожна.

Нагадаємо, Вінницька область отримала медичний гуманітарний вантаж від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). У цій поставці є кілька наборів, і найбільший - це набір "Невідкладної допомоги".

Читайте також

Медична діагностика та інноваційні оприскувачі: як українці використовують штучний інтелект?
Детальніше
Лікарні Вінницької області отримають обладнання для телемедицини
Детальніше
Якість медичних послуг на Вінниччині перевірили фахівці НСЗУ
Детальніше
Перша допомога: як врятувати людину у життєво небезпечних ситуаціях
Детальніше
41 окремій механізованій бригаді потрібні Янголи
Детальніше
Центр онкології проводить виїзні прийоми лікарів
Детальніше