У Вінниці розпочалась робота в рамках продовольчої програми місії ООН

У Вінниці розпочалась робота в рамках продовольчої програми місії ООН

17:44 02.04.2022

Сьогодні, 2 квітня, у Вінниці в тестовому режимі розпочалась робота в рамках продовольчої програми місії ООН в Україні.

Мова йде про оформлення документів на виплату грошової допомоги в розмірі 2200 грн на одну людину українцям, які мусили залишити свої міста через війну. Максимальний обсяг допомоги на одну сім'ю складає 6600 грн.

Відсьогодні наші соціальні служби вже налагоджують цей процес у тестовому режимі. Ми вдячні ООН в Україні за розгортання місії у Вінниці. Завдяки ефективній співпраці ми зможемо посилити захист родин, яких прийняла наша громада, щоб забезпечити їх найнеобхіднішим, - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Отримати виплати можуть громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) в органах соцзахист і отримали відповідний qr-код. А також ті хто, подає документи на реєстрацію ВПО. Всі, хто вже має статус ВПО, але ще не отримав свій qr-код, зможе це зробити протягом наступного тижня.

Для оформлення допомоги від ООН необхідно звернутись до управлінь соціального захисту "Правобережне" та "Лівобережне", які розташовані в Прозорих офісах "Вишенька" і "Замостя".

В Прозорому офісі відбувається сканування qr-коду, який видається в органах соцзахисту. Далі необхідно самостійно заповнити електронну форму, отримати підтвердження реєстрації у системі. Через 5-7 днів на телефон надійде смс-повідомлення із кодом на виплату. З цим кодом необхідно підійти до банку, який є партнером системи Western Union, і отримати кошти готівкою або на карту, - розповідає заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

​​​​​​Нагадаємо, Вінниччина отримала черговий гуманітарний вантаж від Міністерства охорони здоров'я України. Це два автомобілі Mercedes екстреної медичної допомоги.

Читайте також

Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше
Подяка від полеглих захисників: волонтер з Вінниці
Детальніше