Вінничанин став срібним призером Чемпіонату Європи з хокею на траві

15:27 12.07.2022

Днями у швейцарському місті Базель відбувся Чемпіонат Європи з хокею на траві "Hockey 5S" серед юнаків до 16 років. У змаганнях брали участь шість команд. У складі збірної команди України виступив і вінничанин Владислав Цимбалюк. Спортсмен став срібним призером Чемпіонату Європи.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У складі збірної України з хокею на траві U-16 були юнаки з Вінниччини, а також - вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Владислав Цимбалюк. У запеклій боротьбі з австрійцями, наші спортсмени вибороли срібну нагороду. Хокеїсти на полі продемонстрували вправність та сильну волю до перемоги, як і решта українців по всьому світу. Ми пишаємось такими спортсменами та їхніми тренерами, - говорить голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Таранчук зазначив, що головний тренер збірної команди України з хокею на траві серед юнаків до 16 років – Олександр Кулеша. Наразі він захищає Україну на фронті, тому не зміг особисто представляти команду на змаганнях. Його замінив колега Віталій Бондарук.

Олександр Кулеша – один з найкращих тренерів, який своїми вміннями та працею виховав багато майстрів спорту, чемпіонів України, в тому числі й Владислава, який зараз навчається у школі. Хлопець дуже старанний та перспективний. Тренер відкрив у ньому здібності та побачив цілеспрямованість юнака, який завжди йде до своєї мети. Спортсмен має велике спортивне майбутнє, - наголосив директор міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Таранчук.

Нагадаємо, попри війну вінницькі спортсмени продовжують виборювати першість на міжнародних змаганнях та турнірах. Вінницька шахістка Софія Буркот взяла участь у змаганнях і виборола першість серед дітей до 18 років.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»