Вінничани здобули призові місця на Чемпіонаті зі спортивного радіоорієнування

10:37 17.06.2021

З 10 по 14 червня у Шостці Сумської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного радіоорієнування серед дорослих, юніорів та юнаків, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з восьми регіонів України (Вінницька, Волинська, Донецька, Київська, Сумська, Харківська, Хмельницька області та Києва).

Змагання проходили в лісовому масиві, що простягнувся вздовж мальовничих берегів річки Десна. До збірної команди Вінниччини увійшли 18 спортсменів різних вікових груп, більшість з яких делегувала МДЮСШ №2.

Приємно відзначити, що в усіх чотирьох програмах цього чемпіонату вінничани здобули призові місця, вкотре довівши високий рівень нашої школи радіоспорту. Призерами та чемпіонами України в особистому заліку стали: категорія Ч16 – Ляхович Володимир (золота і бронзова медалі), Степаніщев Артем (бронзова медаль); категорія Ж16 – Корніюк Дарія (2 срібні та 2 бронзові медалі); категорія Ч19 – Дремлюга Максим (бронзова медаль), категорія Ж21 - Пугач Марія (бронзова медаль); категорія Ч21 – Марчук Олександр (срібна та бронзова медалі); категорія Ч40 – Колодяжний Василь (золота і бронзова медалі), категорія Ч50 – Зеленський Сергій (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі), - інформують у спортивній школі.

Також в командному заліку здобуто 12 срібних та чотири бронзові нагороди.

У загальнокомандному заліку команда Вінницької області у напруженій боротьбі виборола третє місце, пропустивши вперед команду з Києва та господарів чемпіонату – команду Сумської області.

Нагадаємо, вінничанки привезли "золото" та "бронзу" з чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях