Вінничани можуть взяти додому Вифлеємський вогонь
Напередодні свята святителя Миколая 18 грудня до Спасо-Преображенського кафедрального собору Вінниці, під час вечірнього богослужіння, привезли Вифлеємський вогонь. Цей вогонь був запалений на місці народження Спасителя у Віфлеємі.
У собор вогонь миру, як його ще називають, доставили представники скаутської організації "Пласт". Саме скаути вже майже 30 років поспіль привозять вогонь з Віфлеєму в Україну. Митрополит Симеон прийняв вогонь від молодих людей та висловив побажання, щоби з цим вогнем з місця народження Спасителя світу прийшло благословення для храму, для Вінниці та для всієї України.
Від Віфлеємського вогню у соборі запалили свічки та лампади, і тепер кожен бажаючий може взяти Віфлеємський вогонь додому, щоби він горів під час святкування Різдва Христового, — інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви.
![Вінничани можуть взяти додому Вифлеємський вогонь](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/vinnichani-mozhut-vzyati-dodomu-vifleemskiy-vogon-4.jpg?itok=HwZvYVQR)
![Вінничани можуть взяти додому Вифлеємський вогонь](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/vinnichani-mozhut-vzyati-dodomu-vifleemskiy-vogon-3.jpg?itok=oAfKm1Cb)
Нагадаємо, 22 листопада Священний Синод Православної Церкви України прийняв рішення про загальноцерковне шанування та внесення до календаря Православної Церкви України прославлених ікон Божої Матері, серед яких "Вінницька" ікона.