Вінницькі психологи допомогли ветеранам адаптуватися до мирного життя

Вінницькі психологи допомогли ветеранам адаптуватися до мирного життя

11:47 25.02.2021
27

У Житомирі днями презентували результати дворічної програми “Покращення доступу до соціальних послуг у сфері психічного здоров'я” з підготовки психологів.

Психологи займаються реабілітацією учасників бойових дій, за стандартами НАТО та ЄС. Цю програму реалізували відповідно до тристоронньої угоди між МЗС Республіки Польща, "Госпіталем ветеранів війни" Житомирської облради та 23-м військово-медичним госпіталем міста Льондек-Здруй, на базі якого дванадцять психологів із Житомирської та Вінницької областей пройшли відповідне навчання і стажування та проводили практичні консультації з польськими військовими.

Сертифікати міжнародного зразка учасникам програми вручили Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко, головний лікар "Госпіталю ветеранів війни" Житомирської облради Павло Журбенко і голова Житомирської облради Володимир Федоренко, які долучилися до обговорення підсумків проєкту.

Загалом завдяки програмі фаховою психологічною допомогою вдалося охопити майже 50 тисяч учасників бойових дій, які брали і беруть участь в АТО/ООС. 

Нагадаємо, ветеран АТО шиє бронежилети.

Читайте також
У Вінниці оголосили конкурс для ветеранів та учасників бойових дій
Детальніше
У Вінниці відкрили виставку картин офіцерки Збройних Сил
Детальніше
172 строковика відправили до лав збройних сил України зі збірного пункту на Вінниччині
Детальніше
У Вінниці безвісти зник 27-річний військовий Віктор Роговський
Детальніше
На 143,5 млн грн підтримали українську армію платники Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині привласнили 150 тис. грн, виділених на пам’ятник захисникам України
Детальніше