Вінницькі футзалістки візьмуть участь у чемпіонаті України

Вінницькі футзалістки гратимуть у Вищій лізі чемпіонату України

11:40 25.02.2021

Впродовж лютого відбулися матчі у шести групах кваліфікаційного етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2008/2009 р.н., за підсумками яких визначено учасників трьох дивізіонів.

Як розповіли в Асоціації футзалу України, Вінниччину в змаганнях представлятиме команда “Вінниця”.

Фінальна частина Вищої ліги відбудеться з 22 по 24 березня у Дніпрі.

Учасники:

  • КДЮСШ “Олімп” (Славутич)
  • “Ладомир” (Володимир-Волинський)
  • Збірна Харківської області
  • “Кристал” (Линовицька ОТГ)
  • ДЮСШ №7 (Дніпро)
  • АМК (Арциз)
  • ДЮСШ смт Маневичі
  • “Вінниця” (Вінниця)

Нагадаємо, у Вінниці визначили легкоатлетів - кандидатів для участі у всеукраїнських змаганнях.

Читайте також

Вінницькі тхеквондисти здобули срібло і бронзу на етапі Кубку світу в Сараєво серед 2000 спортсменів із 55 країн
Вінницькі тхеквондисти здобули срібло і бронзу на етапі Кубку світу в Сараєво серед 2000 спортсменів із 55 країн
Детальніше
Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Детальніше
Спорт, пам'ять і громада у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Спорт, пам'ять і громада: у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Детальніше
Юні баскетболісти з кількох міст України змагалися у Вінниці — перемогли господарі
Юні баскетболісти з кількох міст України змагалися у Вінниці — перемогли господарі
Детальніше
Призи, матчі і нові знайомства Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Призи, матчі і нові знайомства: Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Детальніше
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Детальніше