Вінниччина презентувала свій агропромисловий потенціал у Ташкенті

Вінниччина презентувала свій агропромисловий потенціал у Ташкенті

10:51 16.06.2021
40

Офіційна делегація Вінницької області на чолі із заступником Голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергієм Здітовецьким, у складі директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Володимира Мережка та керівників провідних підприємств Вінниччини взяла участь в 16-тій Міжнародній Виставці “Сільське господарство – AgroWorld Uzbekistan 2021”.

В рамках виставкових заходів було проведено 2-й Глобальний Агропромисловий Форум Узбекистану - UGAF 2021, який спрямований на обмін досвідом і кращими практиками, інтеграцію партнерських відносин та розширення міжсекторального співробітництва. В ході заходу Сергія Здітовецького запрошеного до відкриття міжнародної виставки та урочистого перерізання стрічки. Під час форуму представники влади та бізнесу Вінницької області зустрілися з ключовими представниками аграрного сектора, ознайомилися з пріоритетними інвестиційними проєктами та обговорили можливі шляхи взаємодії вигідні для регіону.

Крім того, заступник Голови облдержадміністрації поспілкувався із заступником Міністра сільського господарства Республіки Узбекистану Кахрамоном Юлдашевим та мав змогу окреслити головні досягнення регіону та пріоритетні напрями розвитку.

Вінниччина традиційно займає провідні позиції серед регіонів України по низці показників в агропромисловій сфері. Сільське господарство вважається однією з провідних галузей економіки області. Тому нині одними з основних завдань подальшого ефективного розвитку галузі залишається збільшення обсягу виробництва сільськогосподарської продукції та експортного потенціалу аграрного сектора, - підкреслив Сергій Здітовецький та зазначив, що участь в такому заході сприятиме також виходу аграріїв і виробників області на нові ринки збуту.

На заході міжнародного масштабу учасники мали можливість продемонструвати свою продукцію 5000 керівникам і фахівцям підприємств агропромислового комплексу – агрокластерів, фермерських господарств, переробних виробництв, зернових компаній.

Крім того, члени делегації мали можливість поспілкуватися зі світовими виробниками й постачальниками та налагодити ділові контакти. Зокрема, в ході виставки учасники оглянули устаткування для теплиць, тваринництва і птахівництва, зберігання і переробки зернових, а також сільськогосподарську техніку.

Нагадаємо, продукцію вінницьких підприємств презентують в Узбекистані.

Читайте також
Вінницькі поліцейські видворили з України громадянина Молдови з кримінальним "стажем"
Детальніше
У Вінниці відкрили виставку раритетної зброї та військового спорядження
Детальніше
У Вінниці відкрили виставку авторського арт-текстилю
Детальніше
У Вінницькій області буде виставлено на приватизацію 14 будівель
Детальніше
Вінничан запрошують на виставку фотографій "Короткометражні історії"
Детальніше
Триває візит офіційної делегації Вінниччини до Французької Республіки
Детальніше