Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм

Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм

16:30 22.06.2024

Безмежний біль огортає серця жмеринчан - до Жмеринки "на щиті" повернувся 30-річний Сергій Схабовський, життєвий шлях якого обірвався 18 червня поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області.

Сергій народився у селі Строїнці, але 3 роки тому разом із сім’єю переїхав до Жмеринки, купив будинок, де разом із дружиною Лілією виховував двох синочків: 8-річного Владика та 5-річного Богданчика та будував плани на майбутнє. Проте, з січня 2023 року став на захист Держави.

З початку служби був штурмовиком, втім згодом пройшов навчання й став командиром 1-го відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів 80-ї десантно-штурмової бригади. Разом із побратимами захищав нас у найгарячіших точках. Смертельне поранення чоловік отримав внаслідок прямого влучання ворожого дрона у бліндаж, - інформує Жмеринка.City.

У мирному житті чоловік працював агрономом. Любив свою роботу, працювати на землі, тому й позивний обрав відповідний
Мати Лідія Михайлівна зі сльозами на очах згадує, яким безвідмовним був її син. Ніколи не відмовляв у допомозі, був товариським та справжнім сім’янином.

Для нього родина - завжди була на першому місті. Він все робив для сім’ї для дітей. Ми разом виїжджали на природу, на ставок, у ліс. Весь вільний час проводили разом. Скільки планів у нас було…, - ділиться спогадами про коханого чоловіка дружина Лілія.

Сергій Схабовський,

На початку червня родина відсвяткувала 10 річницю шлюбу. Сергій зробив сюрприз й приїхав привітати кохану. А вже за 2 тижні родина отримала страшну звістку. Загалом, за 1,5-річну службу чоловік бачив родину лише 2 рази.

Невимовно боляче бачити матері, як їхні сини плачуть за улюбленим татком…

Молодший Богданчик ще не до кінця усвідомлює, що сталося, лише розпитує що і як, а старший усвідомлює, що сталося і постійно плаче, - каже дружина загиблого Лілія.

Сергій Схабовський,

Попрощались з Героєм сьогодні, 22 червня.

Нагадаємо, на 37 році життя помер військовий із села Радівки Володимир Салюк, який захищав рідну землю від російських окупантів. Народився Володимир Салюк 28 вересня 1987 року у Радівці. Після закінчення місцевої школи навчався у Вінницькому вищому художньому училищі №5.

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінниця прощається із полеглим Героєм - стрільцем Олександром Соболєвим
Детальніше
Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше