Помер Захисник з Калинівщини, який кілька місяців проходив лікування та реабілітацію

Помер Захисник з Калинівщини, який кілька місяців проходив лікування та реабілітацію

12:31 18.06.2024

На 37 році життя помер військовий із села Радівки Володимир Салюк, який захищав рідну землю від російських окупантів.

Народився Володимир Салюк 28 вересня 1987 року у Радівці. Після закінчення місцевої школи навчався у Вінницькому вищому художньому училищі №5. Потім була строкова служба. До війни працював на приватному підприємстві "Люск".

У 2014 році Володимира Салюка мобілізували до війська. Два роки зі зброєю у руках чоловік мужньо боронив рідну землю від російських загарбників. Після повернення з війни почав працювати за кордоном. Знову на захист рідної землі Володимир Салюк став у березні 2022 року. Воїн мужньо захищав Україну від російської навали, був неодноразово поранений та контужений. У грудні минулого року військовослужбовця комісували за станом здоров'я. Після повернення додому захисник проходив лікування та реабілітацію, але старання лікарів були марними. 17 червня життя Володимира Салюча передчасно обірвалося, - інформує Калинівська міська рада.

У померлого залишилися мати, маленький син та молодший брат.

Поховають Володимира Салюка 19 червня у Радівці. Орієнтовно об 11:00 розпочнеться літія в будинку батьків померлого, а потім - чин похорону у місцевому храмі. Прохання до жителів громади гідно вшанувати пам'ять захисника, який мужньо боронив землю від окупантів та ціною власного здоров’я, здобував Перемогу для всіх нас.

Нагадаємо, на фронті загинув ладижинський Захисник - водій відділення снайперів Анатолій Ошкодер. Про це інформує Ладижинська міська територіальна громада.

Читайте також

Джуринська громада тепло зустріла Героя, який був у полоні майже чотири роки
Джуринська громада тепло зустріла Героя, який був у полоні майже чотири роки
Детальніше
У Тиврові поліцейські вшанували пам'ять загиблого бійця «Цунамі»
У Тиврові поліцейські вшанували пам'ять загиблого бійця «Цунамі»
Детальніше
Книгу про родини зниклих безвісти воїнів 120-ї бригади презентують у Вінниці
Книгу про родини зниклих безвісти воїнів 120-ї бригади презентують у Вінниці
Детальніше
Три роки без Бориса Дідура рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Три роки без Бориса Дідура: рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Детальніше
Називають імена Героїв та залишають послання у Вінниці вперше провели акцію «Голоси пам’яті»
Називають імена Героїв та залишають послання: у Вінниці вперше провели акцію «Голоси пам’яті»
Детальніше
Кожен метр — знак вдячності Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Кожен метр — знак вдячності: Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Детальніше