Відомі імена нових директорів вінницьких обласних комунальних закладів освіти

Відомі імена нових директорів вінницьких обласних комунальних закладів освіти

10:31 20.05.2021

Підсумкові засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти відбулися 19 травня. Комісії визначили переможців конкурсів на заміщення вакантних посад керівників: Брацлавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Немирівського навчально-реабілітаційного центру, Прибузької спеціальної школи.

Заступник голови Вінницької обласної Ради і голова конкурсної комісії Ігор Івасюк проінформував, що конкурсна комісія протягом двох робочих днів із дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу та оприлюднює результати на офіційному сайті засновника.

Нагадую, що конкурсний відбір переможців конкурсу здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти Нова Українська Школа на період до 2029 року, перевірки професійних компетенцій, що відбуваються шляхом письмового вирішення тестових і ситуаційних завдань, - зазначив Ігор Івасюк.

На попередніх засіданнях комісій усі кандидати представили свої презентації, а також склали тестові завдання.  

Оголосила результати письмового тестування на знання кандидатами законодавства та вирішення письмових ситуаційних завдань на знання професійних компетентностей секретар конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова.

Після оголошення результатів члени комісій проголосували за кожного з кандидатів.

Переможці конкурсу:

  • на заміщення вакантної посади директора Брацлавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів - Дубова Світлана Василівна;
  • на заміщення вакантної посади директора Немирівського навчально-реабілітаційного центру – Сук Наталія Валеріївна;
  • на заміщення вакантної посади директора Прибузької спеціальної школи – Змезла Майя Борисівна.

Голова комісії Ігор Івасюк відзначив високий рівень і фаховість презентацій перспективних планів розвитку закладу, які представили усі три кандидати на посаду керівника Прибузької спеціальної школи.

У Прибузькій школі гарна й управлінська команда, і команда педагогів. Тому у мене рекомендація тому керівнику, який буде призначений, врахувати потенціал усієї вашої команди, врахувати роботу ваших колег і працювати єдиною командою над розв'язання тих гострих питань і проблем, які є у колективі, - звернувся до переможниці конкурсного відбору Ігор Івасюк. - У вас є можливість зробити заклад кращим.

Засідання конкурсних комісій відбувалося у режимі онлайн на сайті Вінницької облради.
 
Нагадаємо, добиратимуть директорів Вінницьких обласних комунальних закладів освіти.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Не всі випускники мусять складати національний мультипредметний тест
Детальніше
Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю
Детальніше
Розвиток міжнародного освітнього обміну: делегація з Франції та Німеччини відвідала Вінницю
Детальніше