В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

Сьогодні 10:12

В Жмеринці відзначили загиблих військових громади державними нагородами, посмертно. 

Про це інформує Жмеринська міська рада.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено загиблих воїнів-земляків Євгенія Гайдука, Сергія Назарова та Євгенія Медведєва, - йдеться у повідомленні.

Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Комбатантський хрест» та нагрудним знаком «Честь та Пам’ять» (посмертно) нагороджено загиблого воїна-оборонця Максима Зволейка.  

Державні нагороди рідним загиблих захисників вручила начальник Жмеринської РВА.

Євгеній Гайдук

Щоб Україна могла йти власним шляхом, а усі українці та його маленькі донечки жити у вільній та суверенній державі Євгеній Гайдук у жовтні 2022 року взяв до рук зброю та став на захист рідної землі.

В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

Щодня пліч-о-пліч з побратимами 56-ї окремої мотопіхотної бригади 2-го батальйону Євгеній Гайдук наближав Перемогу. Військовий був двічі поранений в Гуляйполі та Краматорську, отримав контузії, але після лікування і далі продовжив боротьбу з ворогом в найгарячіших точках. Жмеринчанин вірно служив українському народу. За Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє своїх донечок – 3-річної Надійки та 8-місячної Соломійки, усіх дітей України та кожного українця він віддав найдорожче – життя, - йдеться у повідомленні.

Загинув мужній воїн-оборонець 26 вересня 2024 року в селі Григорівка Бахмутського району на Донеччині.

Євгенію назавжди 30... 

Євгеній Медведєв

Щоб вигнати окупантів з рідної країни та повернути кожен клаптик української землі, що окупували загарбники, жмеринчанин Євгеній Медведєв взяв до рук зброю та разом з побратимами нищив ворога та наближав Перемогу. 

В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

Він гідно виконував військовий обов'язок та користувався повагою у побратимів вогнеметного відділення взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту 118-ї окремої механізованої бригади, старшим вогнеметником якого він був. Євгеній був відповідальним, надійним, щирим та добрим. Захищав Україну жмеринчанин з грудня 2022 року, - йдеться у повідомленні.

Воїн-оборонець мріяв якнайшвидше вигнати окупантів з України та разом з усіма українцями повернутися до мирного життя, щоб створити власну сім'ю, працювати, реалізовувати ідеї. Але уже не зможе… Підступний ворог забрав життя у воїна... 

33-річний Євгеній Медведєв загинув 17 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине на Запоріжжі.

Сергій Назаров

Сергій Назаров був патріотом та вірним сином свого народу та усвідомлював, що захист рідної землі – це обов'язок кожного українця, тому у квітні 2022 року став до лав ЗСУ, щоб боронити рідну країну, захистити її свободу, незалежність і територіальну цілісність, - йдеться у повідомленні.

В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

Був стрільцем 3-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу.  46-річний воїн гідно служив Батьківщині та українському народу й за них віддав своє життя. 

Серце мужнього воїна зупинилось 22 липня 2024 року поблизу населеного пункту Торське на Донеччині.

Максим Зволейко

Максиму Зволейку, який навесні 2023 року став на захист рідної держави назавжди 25.

В Жмеринці відзначили полеглих воїнів-оборонців державними нагородами

До того, як взяти до рук зброю, щоб вигнати окупантів з рідної землі, Максим працював помічником машиніста Локомотивного депо Жмеринка, допомагаючи людям дістатись в різні куточки України та доставити вантажі в необхідний пункт призначення. В час повномасштабної війни Максим разом з побратимами захищав українську землю, звільняв захоплені ворогом території та мріяв, щоб над кожним населеним пунктом України майорів синьо-жовтий стяг, - йдеться у повідомленні.

Старший стрілець-оператор 2-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону військової частини А4718 загинув під час виконання бойових завдань і порятунку побратимів 9 січня 2024 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині. У Максима було багато мрій та планів, а попереду – ціле життя, але він віддав його за Україну. 

Юний воїн був щирою, доброзичливою та цілеспрямованою людиною, таким він і назавжди залишиться в наших серцях. 

Нагадаємо, у Вінниці родинам загиблих Захисників, які віддали своє життя захищаючи державний суверенітет та незалежність України вручили посмертні державні нагороди. Про це інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Читайте також

Посольство Великої Британії в Україні та Укрпошта випустили спеціальну марку
Посольство Великої Британії в Україні та "Укрпошта" випустили спеціальну марку
Детальніше
Укргазбанк частково відновив роботу своїх сервісів
"Укргазбанк" частково відновив роботу своїх сервісів
Детальніше
У Вінниці відзначили кращих спортсменів, які здобули першість для міста
У Вінниці відзначили кращих спортсменів, які здобули першість для міста
Детальніше
До Вінниці з важливою місією завітали італійські військові, які служать у ЗСУ
До Вінниці з важливою місією завітали італійські військові, які служать у ЗСУ
Детальніше
У Гайсинському районі “живим коридором” прощатимуться з Героєм-земляком
У Гайсинському районі “живим коридором” прощатимуться з Героєм-земляком
Детальніше
Загинув командир відділення зенітного ракетного взводу з Гайсинського району
Загинув командир відділення зенітного ракетного взводу з Гайсинського району
Детальніше