В Тульчинській громаді вимикають зовнішнє освітлення задля економії електроенергії

В Тульчинській громаді вимикають зовнішнє освітлення задля економії електроенергії

11:02 24.03.2024

У зв'язку з нещодавніми пошкодженнями які отримала енергогенеруюча інфраструктура України в результаті терористичних дій країни агресора потужності виробництва електричної енергії тимчасово знижено.

Для заощадження електроенергії та зменшення її споживання у години пікових навантажень на період ліквідації наслідків пошкоджень енергогенеруючих об’єктів зовнішнє освітлення населених пунктів буде вимкнено.

Звертаємось до усіх учасників дорожнього руху із проханням про неухильне дотримання заходів безпеки при русі у темну пору доби особливо при наближенні до пішохідних переходів та по території населених пунктів у зонах житлової забудови, - інформує Тульчинська міська територіальна громада.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи.

Нагадаємо, росія завдала масованого удару по території України. Гатили і ракетами, і дронами. Внаслідок обстрілів постраждала критична інфраструктура - у деяких містах є проблеми зі світлом та водопостачанням, зокрема й на Вінниччині.

Читайте також

Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Де 25 липня триватимуть ремонти комунальної сфери Вінниці — повний перелік
Детальніше
У Вінниці відремонтували систему електропостачання на вулиці Георгія Нарбута, 3
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
У Вінниці допомагають придбати інвертори напруги та акумулятори і встановити сонячні електростанції
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше