В Маріуполі померла дитина від зневоднення. Вперше з часів вторгнення нацистів

В Маріуполі померла дитина від зневоднення. Вперше з часів вторгнення нацистів

15:43 08.03.2022

Президент України Володимир Зеленський під час чергового відеозвернення розповів, що у Маріуполі померла дитина від зневоднення - у світі це, ймовірно, перший випадок з часів вторгнення нацистів.

Глава держави закликав міжнародних партнерів звернути на це увагу.

Почуйте мене сьогодні, шановні партнери! Від зневоднення померла дитина. У 2022 році! Окупанти оточили Маріуполь, "мирне і працьовите місто без будь-якої внутрішньої злоби". Вони спеціально виснажують та катують цивільних. Росіяни відключають зв'язок, блокують постачання їжі, води, а також вимикають електрику. 13 днів, коли ми чуємо обіцянки. 13 днів, коли нам кажуть, що ось-ось буде допомога у небі. Будуть літаки. Нам їх передадуть", — наголосив Володимир Зеленський.

Російські окупаційні війська вже втретє зірвали евакуацію цивільного населення з Маріуполя. Вони, як і в попередні рази, почали обстрілювати гуманітарні коридори.

Нагадаємо, станом на вечір 7 березня лише у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли 1900 біженців, з них - 449 діти. На ранок залишилося 816 людей, серед них - 217 дітей.

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше