Для біженців у Вінниці потрібні подушки, ковдри та матраци

Для біженців у Вінниці потрібні подушки, ковдри та матраци

15:17 08.03.2022

Станом на вечір 7 березня лише у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли 1900 біженців, з них - 449 діти. На ранок залишилося 816 людей, серед них - 217 дітей.

У департаменті освіти міської ради розповідають, що переселенців з регіонів, де ведуться бойові дії, продовжують приймати цілодобово. Вчора додатково облаштували 156 місць в школі №9. Наразі є потреба в ковдрах, подушках та матрацах. Теплого одягу є достатньо.

Людей розміщують в школах, гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів та університетів, а також - в коледжах. Людям, яким необхідне тимчасове поселення, потрібно звернутись до контактних осіб, закріплених за закладами. У разі відсутності місць в одному закладі – потрібно телефонувати в інші, - повідомляє Вінницька міська рада.

Актуальний перелік місць для розміщення біженців за посиланням.

Сьогодні до переліку закладів освіти, які приймають біженців, додався Вінницький фінансово-економічний університет на вулиці Пирогова, 71а. Контактна особа – Сергій, моб. тел. 097-951-37-08.

Нагадаємо, кожен день приносить нові докази для Гаазького трибуналу. Тож наше завдання – не тільки захищати свою країну, але й фіксувати інформацію про злочини російської армії.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше