В Калинівці печуть великодні солодощі для українських захисників

В Калинівці печуть великодні солодощі для українських захисників

10:51 21.04.2022

Війна внесла корективи в роботу дошкільних закладів Калинівської громади. Нині в них не чути дитячих голосів та сміху, тут відкрився другий фронт - допомоги українським військовим.

Окрім буденних освітянських справ у дошкільному закладі активно допомагають та підтримують українських захисниць та захисників. Напередодні великодніх свят тут випікають краффіни та смачне великоднє печиво.

Печиво прикрасили жовто-блакитними цукерками та тризубами. Форми з українською символікою очільниця дошкільного закладу придбала в інтернеті спеціально для того, що печиво, яке освітяни випікають для наших військових, було не лише смачним, а й підіймало бойовий дух захисників, - повідомляє Калинівська міська рада.

В Калинівці печуть великодні солодощі для українських захисників

Дитячий садок живе іншим життям, нині ми працюємо на покращення умов для діток, які прийдуть до нас після закінчення війни: упорядковуємо територію, підготували "дитячий город" для весняних робіт, оновили актовий зал, замінили кілька дверей, заготовляємо дрова на зиму, - розповідає завідувачка дошкільним навчальним закладом №1 Калинівки Віталіна Сапунова.

Нагадаємо, 20 квітня для дітей з різних міст України, які переїхали у Вінниці, провели великодній майстер-клас. Щоб підготуватися до прийдешнього свята, їх навчали робити декор для пасочок.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше